Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Justyna Kowalczyk opublikowała zdjęciem z synem i zachwyciła fanów. "Jestem pod wrażeniem"
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 22.03.2022 01:00

Justyna Kowalczyk opublikowała zdjęciem z synem i zachwyciła fanów. "Jestem pod wrażeniem"

Justyna Kowalczyk (EA)
fot. East News

Fani byli wrażeniem, kiedy spotkali Justynę Kowalczyk z synkiem w takim miejscu. Biegaczka nawet mając małe dziecko, nie rezygnuje bowiem ze sportu i aktywności fizycznej, tym samym zabiera zaś kilkumiesięcznego Hugona wszędzie. Czyżby szkoliła go na przyszłego sportowca?

Justyna Kowalczyk przez wiele lat skupiała się na karierze sportowej – jest cenioną biegaczką narciarską oraz wielokrotną zwyciężczynią zawodów sportowych. W 2018 roku postanowiła jednak skupić się na życiu prywatnym i przeszła na sportową emeryturę. Chwile później wzięła ślub ze wspinaczem Kacprem Tekielim, z którym doczekała się syna Hugona. Chłopiec przyszedł na świat na początku września ubiegłego roku.

Justyna Kowalczyk zadziwiła swoich fanów

Justyna Kowalczyk od początku pokazywała, że nie ma zamiaru rezygnować ze sportu, a jednocześnie łączyła macierzyństwo z pasją. Informowała między innymi o treningach, które rozpoczęła niedługo po urodzeniu synka. Na spacery wybierała się zaś na rolkach, co więcej, mały Hugo od pierwszych dni. Mogłoby się wydawać, że Justyna nie jest już w stanie zaskoczyć swoich fanów. A jednak.

Turyści byli bowiem pod wrażeniem, kiedy spotkali Justynę Kowalczyk na szlaku prowadzącym na Kasprowy Wierch.

Udało nam się Panią spotkać na szlaku. Petarda!! Jestem pod wrażeniem Pani sprawności w dodatku z małym bobasem na rękach – napisała jedna z internautek na Instagramie.

Justyna Kowalczyk zdobyła Kasprowy Wierch z synem

Sportsmenka zdobyła szczyt położony w Tatrach Zachodnich... z dzieckiem w nosidełku. Zdjęciami z wyprawy pochwaliła się zaś w mediach społecznościowych.

Pierwszy Kasprowy Chłopca – napisała.

Post skomentował między innymi ojciec Hugona, Kacper Tekieli, który podziela zamiłowanie żony do sportu. Jest instruktorem wspinaczki sportowej i członkiem Polskiego Związku Alpinizmu. Zdobył wszystkie szczyty Wielkiej Korony Tatr w czasie 37 godzin i 28 minut.

No to został narciarzem nasz Chłopiec – dodał.

Artykuły polecane przez redakcję Portalu Parentingowego: