portalparentingowy.pl
Klaudia Halejcio

instagram.com/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio zdradziła kulisy swojego porodu. Niezwykły gest jej ukochanego

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

2 czerwca 2021 roku Klaudia Halejcio po raz pierwszy została mamą! Celebrytka niecierpliwie czekała na ten dzień, a w sieci chętnie chwaliła się całym procesem kompletowania wyprawki i prezentowała rosnący brzuszek. Teraz opowiedziała o kulisach porodu.

Halejcio od samego początku była niezwykle otwarta na opowiadanie o ciąży. A także, choć obecnie wiele gwiazd z tego rezygnuje, już kilka dni po porodzie pokazała twarz małej Nel. Klaudia wyraźnie nie ma przed fanami tajemnic, dlatego w końcu zdecydowała się też opowiedzieć o tym, co zrobił jej ukochany, gdy ona leżała na sali poporodowej.

Klaudia Halejcio zdradziła kulisy porodu

Niestety, chociaż większość obostrzeń zostało zdjętych, w sklepach, urzędach czy placówkach medycznych wciąż panują pewne ograniczenia. Mimo iż zezwolono na porody rodzinne, tatusiowie szybko są wypraszani z budynku.

Klaudia Halejcio opowiedziała ostatnio o swoim porodzie, przyznając, że gdy trafiła na salę poporodową, bardzo odczuła brak ukochanego Oskara, który niestety nie mógł tam przebywać. Zdradziła też, jak wyglądały jej pierwsze chwile jako mamy.

1000 plus

Dla kogo 1000 plus i na co można przeznaczyć pieniądze?

CZYTAJ DALEJ

- Nie potrafiłam powstrzymać wtedy łez. Pielęgniarki prosiły mnie, żebym już poszła spać i trochę odpoczęła, a ja patrzyłam na Nel i po prostu płakałam. Nie mogłam się nią nacieszyć, myślałam: "Boże, jak to się stało? Jak to w ogóle jest możliwe? Ona jest taka śliczna!". Bałam się, że jak się obudzę, to wszystko okaże się snem. Nie docierało do mnie, że Nel jest ze mną, a jednocześnie nie potrafiłam już sobie wyobrazić bez niej życia. Totalnie skrajne emocje. Poza tym tęskniłam za moim partnerem. Chciałam, by Oskar dzielił tę chwilę z nami. Niestety ze względu na covid tatusiowie nie byli wpuszczani na oddział poporodowy - wspominała krótko po rozwiązaniu.

Chociaż Oskar nie mógł być tak blisko córki i ukochanej, jakby chciał, znalazł sprytny sposób na to, by właściwie zadbać o swoje księżniczki. Z relacji Klaudii wynika, że mężczyzna codziennie wspinał się do okna i "odwiedzał" najważniejsze kobiety. Nie zapominał również o ich rozpieszczaniu.

- Widywaliśmy się każdego dnia, bo Oskar codziennie przychodził pod okno szpitala. Podawał mi kwiaty, przynosił moje ulubione przysmaki: świeżo wyciskane soki, herbatki, owsianki i prezenty dla córki. To było dozwolone? Oczywiście, że nie. Oskar wspinał się i podawał mi to wszystko przez okno. Ale panie pielęgniarki i salowe przymykały na to oko. Gdy wchodziły do pokoju, mówiły: "Pachnie tu u pani jak w kwiaciarni". Dzięki temu miałam poczucie, że ukochany jest ze mną - zdradziła Klaudia.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

  • Brytyjka będąc w ciąży po 3 tygodniach zaszła w kolejną ciążę

  • Kobieta podczas porodu dowiedziała się, że ma podwójny system rozrodczy

  • Mama znalazła w łóżku dziecka nietypowe robaki. Okazało się, że nie były to pluskw

Źródło: Plotek

Weronika WasiakAutor

Redaktor portalu Portalparentingowy.pl. Wcześniej byłam związana z pracą w portalu Pikio.pl, gdzie pełniłam funkcję redaktora. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Podobne artykuły

Ciążowy brzuch

Gwiazdy

Ashley Graham zostanie matką bliźniaków. Modelka podzieliła się nagraniem USG

Czytaj więcej >
Wiśniewski

Gwiazdy

Wiśniewski pokazał 15-letnią córkę. Dziewczyna wygląda pięknie

Czytaj więcej >
Sylwia Bomba

Gwiazdy

Sylwia Bomba jako nastolatka. Nie miała łatwo

Czytaj więcej >
Księżniczka Beatrice

Gwiazdy

Księżniczka Beatrice urodziła. Ujawniono płeć dziecka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kylie Jenner potwierdziła drugą ciążę. Fani gratulują

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, jak radzi sobie jako mama. Prysznic musi brać "na raty"

Czytaj więcej >