Dziewczynka, ksiądz
twitter.com/Rex Chapman
Weronika Wasiak - 27 Kwietnia 2021

Ksiądz chciał tylko pobłogosławić dziewczynkę. Nie przewidział jej reakcji, wszystko się nagrało

Kilkuletnia dziewczynka powaliła wszystkich na kolana swoim zachowaniem. W trakcie mszy, gdy ksiądz wyciągnął rękę, by ją pobłogosławić, ta wyciągnęła swoją i... przybiła mu piątkę. Wszystko się nagrało, a materiał momentalnie trafił do sieci.

Mała dziewczynka błyskawicznie stała się gwiazdą internatu, a to za sprawą jej niespodziewanego gestu względem duchownego. Trudno zaprzeczyć, że w głowach dzieci potrafią zrodzić się najróżniejsze pomysły, a one same potrafią być nieprawdopodobnie szczere i lekkomyślne w swoim zachowaniu.

Bohatera pewnego nagrania pokazała, że każda pora jest dobra na okazanie odrobiny sympatii. Film szybko stał się hitem.

Dziewczynka rozbawiła swoim zachowaniem księdza podczas mszy

Zaledwie kilkunastosekundowe nagranie pojawiło się ostatnio na Twitterze byłego koszykarza Rexa Chapmana. Mężczyzna podzielił się viralowym materiałem, na którym widać kilkuletnią dziewczynkę, jej mamę oraz księdza.

Nieprawdopodobna scena wydarzyła się w trakcie mszy, a dokładniej, gdy duchowny próbował pobłogosławić młodą damę. Wyciągnął rękę i z rozłożoną dłonią przytrzymał ją nad jej głową.

Minister edukacji: ,,mamy nadzieję, że w maju nastąpi powrót wszystkich uczniów do szkół'' minister edukacjiMinister edukacji: ,,mamy nadzieję, że w maju nastąpi powrót wszystkich uczniów do szkół'' minister edukacjiCzytaj dalej

W tym momencie wydarzyło się coś, czego nikt nie mógł się spodziewać. Dziewczynka bez chwili zastanowienia uniosła swoją dłoń i... przybiła duchownemu piątkę.

Matka szybko przywołała ją do porządku i pokiwała w sposób karcący głową, a w tym czasie ksiądz, wyraźnie zdziwiony, usiłował powstrzymać się od śmiechu.

Cała sytuacja rozbawiła kleryka, który, choć przyszło mu to z trudem, próbował udawać, że do niczego nie doszło.

Nagranie hitem internetu

Film momentalnie okazał się hitem. Materiał zgromadził już blisko 33 tysiące polubień, a liczba stale rośnie.

Równie rozbawieni co ksiądz internauci w komentarzach wyrazili swoje poparcie dla dziewczynki, stwierdzając, że była to niezwykle urocza scena.

To było urocze - podkreśla jeden z użytkowników.

Widzicie, nawet w kościele potrzebujemy odrobiny lekkomyślności. Jestem pewien, że dobry Ojciec opowie tę zabawną historię niektórym swoim braciom kapłanom - dodaje kolejny.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News