Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Maja Hyży przebiła rocznej córeczce uszy. "Nie hejtujcie mnie"
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 16.03.2022 01:00

Maja Hyży przebiła rocznej córeczce uszy. "Nie hejtujcie mnie"

Maja Hyży
fot. instagram.com/majahyzy

Maja Hyży postanowiła przebić swojej rocznej córeczce uszy. O decyzji poinformowała w aplikacji Instagram. Gwiazda od razu uprzedziły wszelkie głosy krytyki: "Wygląda przesłodko. Nie hejtujcie mnie".

Przebijanie uszu małym dzieciom to temat, który budzi mnóstwo kontrowersji. Większość specjalistów radzi wstrzymać się z takimi zabiegami aż maluch podrośnie. Mimo to wielu rodziców i tak się na nie decyduje.

Maja Hyży przebiła córce uszy

Maja Hyży postanowiła zabrać swoją roczną córeczkę Tosię w pierwszą podróż do Niemiec. Gdy dotarły już na miejsce, gwiazda postanowiła nagrodzić dziecko dziurkami w uszach.

- Wczoraj przekłuliśmy uszy Tosi. Powiem Wam, że Tośka była bardzo dzielna, zadowolona. Wiadomo, jak było samo przekłucie, dwie osoby przekłuwały na raz. Ja nie wiem, ona może z pięć sekund płakała, a później już zapomniała. Ona pewnie nie pamięta i nie wie o tym do teraz, że ma kolczyki w uszkach. Wczoraj jak jej przemywałam i zakrapiałam, to taką dziwną minę zrobiła, ale ogólnie jest spoko — relacjonowała Hyży.

"Nie hejtujcie mnie"

Hyży świadoma krytyki, z jaką może spotkać się, postanowiła uprzedzić negatywne komentarze. Poprosiła fanów, by jej "nie hejtowali", gdyż ma prawo do własnych decyzji.

- Wygląda przesłodko. Nie hejtujcie mnie, bo ja wiem, że będą i przeciwnicy i zwolennicy tak wczesnego przekuwania, ale to my decydujemy, a nie Wy.

Antosia to nie jedyne dziecka Mai Hyży. Roczna córeczka jest owocem jej związku z Konradem Kozakiewiczem. Jednak wcześniej gwiazda była żoną Grzegorza Hyży, z którym wychowywała wspólnie dwójkę bliźniaków — Wiktora i Aleksandra. 28 lutego chłopcy skończyli 10 lat. Sama Hyży niedługo urodzi kolejne dziecko. Swoim krągłym brzuszkiem uwielbia chwalić się w mediach!

Maja Hyży
IMG-5103-596x1024

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: jastrzabpost.pl

Tagi: Maja Hyży