Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Maja Hyży

Maja Hyży

Maja Hyży EA
11.07.2022 16:40 Maja Hyży urodziła. Po porodzie przekazała zaskakujące wieści, "nie będę odpoczywała"

Kilka dni temu Maja Hyży powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Tuż po ogłoszeniu wieści o narodzinach udzieliła pierwszego wywiadu, w którym zdradziła swoje dalsze plany. Fani mogą się zdziwić.Ciążę Mai Hyży obserwowała prawie cała Polska. W mediach regularnie pojawiały się informację dotyczące odważnych stylizacji artystki, a także kontrowersyjnych sesji z odsłoniętym brzuchem. Po porodzie gwiazda podjęła kolejną nietypową decyzję.

Maja Hyży EA-
03.07.2022 17:14 Maja Hyży pokazała zdjęcie z sesji ciążowej. Nagle została skrytykowana, w komentarzach rozpętała się burza

Maja Hyży wielkimi krokami zbliża się do swojego porodu. Będąc już w zaawansowanej ciąży, postanowiła wykonać oryginalną sesję zdjęciową w towarzystwie koni. Na jednej fotografii gwiazda odważnie wyeksponowała krągłości, mając na sobie krótką, odsłaniającą brzuch bluzkę. Niestety, nie każdemu zdjęcie przypadło do gustu.Hyży to znana piosenkarka, która sławę zdobyła dzięki udziałowi w programie "The Voice of Poland". Dziś wokalistka spełnia się nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Niedługo na świat przyjdzie jej czwarte dziecko.

Maja Hyży
16.03.2022 01:00 Maja Hyży przebiła rocznej córeczce uszy. "Nie hejtujcie mnie"

Maja Hyży postanowiła przebić swojej rocznej córeczce uszy. O decyzji poinformowała w aplikacji Instagram. Gwiazda od razu uprzedziły wszelkie głosy krytyki: "Wygląda przesłodko. Nie hejtujcie mnie".Przebijanie uszu małym dzieciom to temat, który budzi mnóstwo kontrowersji. Większość specjalistów radzi wstrzymać się z takimi zabiegami aż maluch podrośnie. Mimo to wielu rodziców i tak się na nie decyduje.

Maja Hyży
23.02.2022 01:00 Na ciężarną Maję Hyży spłynęła fala krytyki. Poszło o jedno zdjęcie

Maja Hyży ponownie zaskoczyła. Jakiś czas temu ciężarna zrobiła niemałe wrażenie na czerwonym dywanie, przychodząc z odsłoniętym, krągłym brzuchem. Teraz postanowiła udostępnić zdjęcie z najnowszej sesji ciążowej. Nie wszystkim przypadło do gustu. Hyży uznała, że pochwali się cukierkową fotografią z odsłoniętym brzuchem ciążowym. Większość internautów była zachwycona. Jednak ukazały się też krytyczne opinie. "Mega dziwne to zdjęcie", "Zero klasy" - pisali obserwatorzy.

Maja Hyży
21.02.2022 01:00 Ciężarna Maja Hyży reaguje na falę krytyki. "Rozstępy, duże brzuchy – to jest coś normalnego"

Maja Hyży podczas premiery filmu "Miłość jest blisko" postanowiła zadziwić wszystkich odważną kreacją. Gwiazda pokazała się w opiętej sukience z odsłoniętym brzuchem ciążowym. "Rihanna może, to ja nie mogę?" -skomentowała. Fani Mai Hyży aż zaniemówili. Wokalistka postanowiła odważnie pokazać swoje krągłości i stanęła z odkrytym brzuchem ciążowym na czerwonym dywanie. Wyglądała zjawisko. Mimo to zewsząd spłynęła na nią fala hejtu. Wreszcie postanowiła na nią odpowiedzieć.

Maja Hyży
09.02.2022 01:00 Maja Hyży wypowiedziała się w sprawie zbiórki Magdaleny Stępień. "Ja bym zrobiła to samo"

Maja Hyży postanowiła zabrać głos w sprawie zbiórki pieniędzy Magdaleny Stępień. Modelka zderzyła się z wielkim hejtem, kiedy zorganizowała zrzutkę na leczenie swojego syna. Hyży postanowiła stanąć w jej obronie.Maja Hyży wsparła Stępień i otwarcie przyznała, że na jej miejscu zachowałaby się tak samo. Wokalistka sama jest mamą i wie, że dla każdego rodzica zdrowia dziecka jest najważniejsze.

Hyży
24.01.2022 01:00 Maja Hyży jeszcze nie zna płci dziecka. Prawdę pozna w ciekawy sposób

Maja Hyży spodziewa się czwartego dziecka. Piosenkarka ma już dwóch synów i córkę. Na razie nie wiadomo jakiej płci będzie kolejne dziecko. Nie wie tego nawet sama Hyży. Czy urodzi jej się chłopiec, czy dziewczynka ma się dowiedzieć w wyjątkowy sposób!Maja Hyży jest obecnie związana z Konradem Kozakiem, z którym doczekała się dziecka. W 2020 roku na świat przyszła ich córeczka Antonina. Gwiazda ma także dwóch synów: Wiktora i Aleksandra z wcześniejszego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym.

Maja Hyży
16.01.2022 01:00 Maja Hyży prosi fanów o pomoc. Gwiazda choruje w ciąży

Maja Hyży regularnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Ostatnio zdradziła na Instagramie, że jest w ciąży. Teraz przyznała, że ciężko się rozchorowała. "Z dnia na dzień jest coraz gorzej" - mówi. Do tej pory Maja Hyży była mamą Wiktora i Aleksandra oraz córki Antoniny. Ostatnio wyznała, że niedługo na świat przyjdzie jej czwarte dziecko. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że gwiazda mocno się rozchorowała.

Maja Hyży
11.01.2022 01:00 Maja Hyży jest w ciąży. Wybrała imiona dla chłopca i dla dziewczynki

Maja Hyży potwierdziła w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Jeszcze nie wiadomo, czy piosenkarka spodziewa się chłopca, czy dziewczynki, dlatego para wybrała dwa imiona.Maja Hyży ma dwóch synów ze związku z Grzegorzem Hyżym, którego poślubiła w sierpniu 2011 roku. Bliźniaki Wiktor i Alexander pojawili się na świecie w 2012 roku. Obecnie piosenkarka ma innego partnera, Konrada Kozaka, z którym doczekała się córeczki Antoniny. Dziewczynka urodziła się w 2020 roku, a teraz gwiazda spodziewa się czwartego dziecka.

Maja Hyży
13.11.2021 01:00 Maja Hyży opowiedziała o wychowaniu dzieci

Maja Hyży jest matką trójki dzieci. Zdradziła jakie metody wychowawcze stosuje. Najważniejsze są dla niej obowiązki, a w jej domu panuje dyscyplina. - Ale jest to spowodowane tym, że moje dzieci mają dużo energii... -wyznała.Maja Hyży zyskała popularność, dzięki uczestnictwu w muzycznym talent show X-Factor, gdzie zdobyła czwarte miejsce. Była wtedy żoną Grzegorza Hyżego, z którym wystąpiła w programie. Para doczekała się bliźniaków, ale niestety ich małżeństwo nie przetrwało. Obecnie muzyk związany jest z Agnieszką Hyży, z którą także ma dziecko.