Małgorzata Rozenek przy basenie
instagram.com / m_rozenek
Weronika Wasiak - 14 Stycznia 2021

Małgorzata Rozenek zachwyciła fanki, tym razem przeszła samą siebie. Henio nie pozwolił jej na odpoczynek przy basenie

Małgorzata Rozenek przeszła samą siebie. Obserwatorzy rozpływają się nad wakacyjnymi zdjęciami z małym Heniem. Celebrytka nie miała co liczyć na spokojny odpoczynek przy basenie.

Małgorzata Rozenek ochoczo zasypuje fanów fotkami prosto ze słonecznego Meksyku. Wakacyjna seria trwa, a ta nie stroni od pokazywania, jak spędza czas na zakupach, leżakowaniu czy ćwiczeniach. Na Instagramie nie brakuje też fotografii z dziećmi czy mężem. Najmłodszy Henio bez dwóch zdań kradnie całą uwagę.

Małgorzata Rozenek z Heniem nad basenem

Nie da się ukryć, że dzieci celebrytów wzbudzają największe zainteresowanie w opinii publicznej. Nic więc dziwnego, że spora część Polaków chętnie obserwuje tych, którzy nie skrywają przed światem wizerunków pociech. Podobną odwagą wykazuje się właśnie gospodyni Projektu Lady.

Rozenek, gdy tylko ma do tego okazję, dzieli się z fanami zdjęciami, na których królują: Stanisław, Tadeusz i półroczny Henio. To właśnie on poraz kolejny ujął za serca internautów.

Małgosia zamieściła na swoim profilu kilka fotek prosto znad basenu - skąpana w słońcu, prezentując efekty ciężkich ćwiczeń, w najlepsze dokazuje z najmłodszym synkiem. Celebrytka nie miała więc okazji do spokojnego odpoczynku, ale jak udowadnia uśmiech na jej twarzy, w tamtym momencie nie to było dla niej najważniejsze.

Świadczenia dla rodziców w 2021 roku. Nie tylko 500 plusŚwiadczenia dla rodziców w 2021 roku. Nie tylko 500 plusCzytaj dalej

Dzień dobry wszystkim. Henryk Jan #dzidziuśmajdana jest najlepszym nauczycielem radości i pogody ducha. On jest zawsze szczęśliwy, prawie zawsze... musi być: najedzony, przewinięty i wyspany, a wtedy uśmiecha się do świata tak, że świat uśmiecha się do niego. Zobaczcie na jego miny - napisała rozanielona Rozenek.

Henio przekroczył granicę słodkości

Zamieszczane przez internautów komentarze nie pozostawiają wątpliwości, że fotografie przypadły im do gustu. Fanki zasypały Małgosie komplementami, choć zdecydowana większość była kierowana pod adresem małego dżentelmena.

Uwielbiam Was, ale to Henio gra pierwsze skrzypce. Kochany, pogodny... nic tylko ściskać - pisze obserwatorka.

Jest najpiękniejszym dzieckiem, jakie widziałam, jak z okładki - zachwala kolejna.

Heniu jest przesłodki, taki do schrupania - dodaje jeszcze inna.

Zdrowe dziecko mających kochających rodziców to szczęśliwe dziecko. Słodziak do schrupania - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News