portalparentingowy.pl
mama-i-dzieci-1604317264

Instagram - thefamilyyoungvlogs

Mama miała problem z zajściem w ciążę. Ma teraz dziewięcioro dzieci poniżej ósmego roku życia. Jak to się stało?

30 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jessika Piechocka

Udostępnij:

Maxine i Jake Young z Reading w Pensylwanii starali się długo o dzieci. Ich marzeniem było posiadanie co najmniej pięciorga dzieci. Niestety kobieta z powodu choroby, miała problemy z zajściem w ciążę. Teraz jest szczęśliwą mamą dziewięciorga dzieci. "Chcę trzymać dzieci przez cały dzień".

Próbujesz zajść w ciążę i nic się nie dzieje? Istnieje wiele przyczyn, które mogą być przyczyną, dlaczego nie możesz zajść w ciążę. Bardzo często są to problemy medyczne i najlepiej wtedy wybrać się do lekarza. Nie można dokładnie powiedzieć, ile czasu zajmie zajście w ciążę, ponieważ każda kobieta jest inna. 

Na szanse poczęcia może wpływać wiele czynników, takich jak: ogólny stan zdrowia, wiek, częstotliwość uprawiania seksu, zdrowie reprodukcyjne. Większość par zachodzi w ciążę w ciągu roku, podczas starań o dziecko, jeśli uprawiają regularny seks (regularny seks oznacza uprawianie seksu co 2-3 dni przez cały miesiąc).

Mama starała się o dziecko

Kiedy Maxine i Jake Young z Reading w Pensylwanii bardzo chcieli mieć gromadkę dzieci. Niestety podczas starań pojawił się jeden istotny problem: zespół policystycznych jajników. Jest to stan, który wpływa na poziom hormonów kobiety. Nierównowaga hormonalna powoduje, że miesiączki są nieregularne, a to utrudnia zajście w ciążę.

Małżeństwo szybko otrzymało zgodę na adopcję. W tym czasie Maxine dowiedziała się, że ​​jest w ciąży. Oczekiwała na biologicznego syna Henry'ego, kiedy w międzyczasie rodzice powitali przybrane rodzeństwo Aidena, Parkera i Connora w swoim domu.

- Nie minął nawet miesiąc, kiedy otrzymaliśmy telefon, że mają siostrzyczkę i czy możemy ją również zabrać? - powiedziała Maxine.

- Chciałam, aby wszyscy byli razem. Tak wiele już przeszli. - dodała kobieta.

Wkrótce do rodziny dołączyli Elliott i Henry, co spowodowało, że w rodzinie było pięcioro dzieci. Następnie, w grudniu 2019 roku, oficjalnie, adoptowała całą czwórkę rodzeństwa.

- Jesteśmy z nimi naprawdę blisko - dodała Maxine.

Kiedy rodzina była już bardzo zgrana, szczęśliwa i przede wszystkim duża, mama dowiedziała się, że znowu jest w ciąży. Nie mogła w to uwierzyć. Emocje sięgały zenitu. Kobieta stosowała terapię na niepłodność i nie sądziła, że może w tym czasie zajść w ciążę. W lipcu urodziła nie tylko jedno, ale czworo dzieci: Theo, Silasa, Becka i Cecilię.

Marzenia rodziców spełniły się - mają dużą rodzinę. Aktualnie para ma dziewięcioro dzieci i wszystkie są w wieku poniżej ósmego roku życia. Maxine wyznała, że w ich domu jest trochę chaotycznie, ale wszyscy są szczęśliwi i zdrowi.

W rzeczywistości to wszystko jest o wiele łatwiejsze, niż myślałam, że będzie. Pomaga fakt, że ​​starsze dzieci są szaleńczo zakochane w swoim nowym rodzeństwie. Chcą cały dzień opiekować się swoim rodzeństwem. Życie jest piękne - dodała mama.

Źródło: www.inspiremore.com

Jessika PiechockaAutor

Wydawca portalu Portalparentingowy.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Gdańskim. Wcześniej byłam związana z pracą w Agora S.A, gdzie pełniłam funkcję redaktora portalu Edziecko.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz a

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Podobne artykuły

Życie rodzinne

Znaleźli na plaży butelkę z poruszającym listem ojca do córki

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Dzieci uważały, że w domu jest duch. Gdy matka została sama w domu odkryła ponurą prawdę

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Rodzice zauważyli, że ich córka jest podobna do ginekologa. W końcu poznali prawdę

Czytaj więcej >
materiały prasowe

Życie rodzinne

Tom & Jerry - uwielbiani bohaterowie powracają w pełnometrażowym filmie na DVD I BLU-RAY™!

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Kobiety o tym imieniu są najlepszymi matkami. Mają intuicję nie z tej ziemi, są niezastąpione

Czytaj więcej >
dziewczyna

Życie rodzinne

12-latka popełniła samobójstwo. Swoją śmierć transmitowała w internecie

Czytaj więcej >