portalparentingowy.pl
Olga Frycz

Fot. instagram.com/tojafrycz

Olga Frycz zdradziła imię dla córki. Fani: "Tylko przemyśl to imię"

15 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

Olga Frycz ostatnio podzieliła się radosną nowiną. Na Instagramie umieściła post, w którym poinformowała o ciąży. Teraz z kolei zdradziła, jakie imię dostanie jej córeczka. Fani podzielili się w komentarzach swoją opinią.

Olga Frycz zdecydowała już, jak nazwie swoją córkę. Okazuje się, że dziewczynka będzie miała na imię Zosia. Rodzice chętnie wybierali je w 2020 roku.

Olga Frycz zdradziła imię dziecka

Olga Frycz trzy lata temu została mamą Helenki i od tego czasu chętnie publikuje w sieci przemyślenia na temat macierzyństwa. Jak widać, córka przynosi jej dużo radości. Zatem wiadomość o kolejnym dziecku z pewnością było znakomitą nowiną.

Aktorka przez kilka miesięcy utrzymywała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. W końcu zdecydowała się podzielić nią z internautami. Opublikowała w tym celu zdjęcie, na którym widać ją w sukience w kwiaty. Widoczne są na nim ciążowe krągłości. Helenka dotyka na nim brzuszka swojej mamy.

Olga Frycz podziękowała za wsparcie internautów, a przy tym zdradziła imię dziecka. Okazało się, że dziewczynka będzie miała na imię Zosia. Niektórym fankom ten wybór nie przypadł do gustu.

program dla szkół

To koniec "Programu dla szkół"? "Nie ma szans na realizację tego programu"

CZYTAJ DALEJ

Reakcja internautów

Imię Zosia należy do jednych z najczęściej wybieranych przez rodziców imion w 2020 roku. Nazwano tak w Polsce wówczas 7073 dziewczynki. Jak widać skradło ono także serce Olgi Frycz.

Post aktorki wywołał lawinę komentarzy. Większość z nich pozytywnie odniosło się do ciąży Frycz. Część jednak nieprzychylnie skomentowała imię dziecka. Pojawiły się takie komentarze, jak: "Tylko przemyśl to imię. Ja też mam Zośkę. Indywidualność, upartość, dyrektor we własnej osobie, ale też ciągły uśmiech" czy "To samo miałam pisać. Zośki to charakterne babki".

Olga Frycz zdecydowanie odpowiedziała na wątpliwości fanek. Jak przyznała, jest pewna swojej decyzji.

A Wy co uważacie o wyborze aktorki?źródło: Instagram

Podobne artykuły

Gwiazdy

Aleksandra Szwed pochwaliła się córeczką i ukochanym. Wzruszający widok

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Karczmarczyk przekazała radosną nowinę. Właśnie urodziła

Czytaj więcej >
Dziecko znanej wokalistki

Gwiazdy

Ellie Goulding spodziewa się dziecka. Artystka przekazała radosną nowinę

Czytaj więcej >