Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Podaruj Pierwszą Radość – świąteczny konkurs z Fisher-Price
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 09.11.2023 12:31

Podaruj Pierwszą Radość – świąteczny konkurs z Fisher-Price

Konkurs Fisher Price
Fot. Materiały partnera

Święta z maluchem to wyjątkowy, rodzinny czas, w którym wiele rzeczy dzieje się po raz pierwszy. Może w tym roku wzruszysz się, gdy Twoje dziecko postawi pierwsze kroki z Pieskiem „Raczkuj za mną”? A może będziesz śmiać się do łez, gdy po raz pierwszy zatańczy z dziadkiem do dźwięków Tanecznej Gwiazdy DJ-ki? 

Fisher-Price rozumie, że w święta każdy może zostać wspaniałym Świętym Mikołajem, dlatego zaprasza do konkursu Podaruj Pierwszą Radość. Do wygrania zestawy zabawek i gotówka - 3x5000 na rodzinne wyjazdy. Szczegóły kampanii na stronie www.podaruj-radosc.pl.

Taneczna-gwiazdka-FPHLM48HI1-zdjęcie-lifestylowe-.jpg

Pierwszy raz

Dzieci stają się centrum świątecznych spotkań. To na nich skupiamy uwagę i im w dużej mierze poświęcamy czas. Często jest to czas ubierania choinki, pierwszych spotkań z dalszą rodziną, zabawy w rodzinnej atmosferze i oczywiście pierwszych prezentów. Kto ich nie lubi? 

Cieszą nas nie tylko wtedy, kiedy je otrzymujemy, ale też wtedy, gdy obdarzamy nimi innych. Najlepszymi prezentami dla rodziców jest to, czym zaskakują ich maluchy: pierwszy raz wypowiedziane „mama”, pierwszy krok, pierwsza wspólna piosenka w gronie rodzinnym. A z czego cieszą się pociechy? Oczywiście z zabawek! Fisher-Price wie, jak wywołać uśmiech na twarzach szkrabów i stworzyć okazję do wspólnej, rodzinnej zabawy. 

Stolik-DJa-FPHRB65HI4-zdjęcie-lifestylowe.jpg

Konkurs „Podaruj Pierwszą Radość" – Twoja szansa na niezwykłe nagrody

Jeżeli chcesz zostać podwójnym Świętym Mikołajem, weź udział w świątecznym konkursie organizowanym przez Fisher-Price. To sposób na wygranie niezwykłych nagród, które mogą stać się najlepszymi prezentami. Jak wziąć udział w konkursie? To proste! Wystarczy:

1. Kupić zabawkę Fisher-Price.
2. Wejść na stronę konkursową www.podaruj-radosc.pl. 
3. Zarejestrować na niej paragon z zakupu produktów.
4. Odebrać nagrodę gwarantowaną.
5. Zagrać w świąteczne memory i… wygrywać!

Konkurs już trwa! Do 24 grudnia możesz zdobyć cudowne prezenty. Jakie? Udział w konkursie to szansa na wygranie jednej z nagród głównych – gotówki na niezapominanie rodzinne wyjazdy. Na graczy czekają 3 nagrody główne, każda po 5000 zł. Poza tym co tydzień można wygrać aż 5 zestawów zabawek o wartości 750 zł. To właśnie one wywołają uśmiech na twarzach dzieci i zapewnią im niezapomniane chwile podczas nadchodzących świąt. Ale to nie wszystko…
KV FP Podaruj pierwsza radosc FINAL.jpg

Świąteczna radość w obiektywie

Zestawy zabawek i gotówka na rodzinne wyjazdy to nie wszystkie nagrody w konkursie „Podaruj Pierwszą Radość”. Święta to czas, który lubimy uwieczniać na fotografiach. Później chętnie wracamy do momentów, gdy maluszek po raz pierwszy zachwycił się choinką, zaskoczony usiadł przy stole pełnym potraw, uśmiechał się szeroko otoczony bliższą i dalszą rodziną. Z takich chwil warto tworzyć pamiątki w postaci zdjęć. Fisher-Price zadbał o to, aby fotografie ze zbliżających się świąt były wyjątkowe i oddawały ciepłą, rodzinną atmosferę. 

Wystarczy wziąć udział w konkursie, aby uzyskać dostęp do nagrody gwarantowanej -wideoprzewodnika o robieniu zjawiskowych sesji zdjęciowych telefonem. Dzięki niemu nauczysz się, jak w prosty sposób zmienić ustawienia w aparacie, aby uchwycić na fotografii emocje maluszka i całej rodziny oraz zatrzymać w kadrze najpiękniejsze świąteczne chwile. 

Szczeniaczek-Uczniaczek-FPFPM71HI6-zdjęcie-lifestylowe.jpg

Artykuł sponsorowany przez markę Fisher Price.