Tata wspiera swojego syna
fot. instagram.com/scottcreates
Karol Zaborowski - 21 Lutego 2021

Chłopiec chciał przebrać się za księżniczkę. Reakcja jego taty zachwyciła internautów

Scott Stuart jest australijskim pisarzem i autorem bestsellerowych książek dla dzieci, ale przede wszystkim jest tatą, który doskonale pokazał, jak należy wspierać swoje dziecko. Ich wspólne zdjęcia stały się prawdziwym hitem w internecie.

Kiedy Scott Stuart pierwszy raz usłyszał, że jego syn chce przebrać się za księżniczkę z bajki Disneya, nie wiedział do końca jak zareagować. Jednak mężczyzna bardzo szybko zaakceptował syna i zrozumiał, że nie może zakazywać mu być sobą. Co więcej, Scott sam założył kostium księżniczki, aby dodać otuchy synowi.

Można śmiało stwierdzić, że bajka Disneya pod tytułem „Kraina lodu” odmieniła życie Scotta i jego syna Colina. Kiedy chłopiec pierwszy raz obejrzał ten film animowany, to od razu zakochał się w jednej z głównych postaci, a dokładniej w Elsie. Dostał nawet lalkę swojej ulubionej bohaterki, z którą nie rozstawał się na krok.

Tata wraz z synem przebrali się za księżniczki Disneya

W pewnym momencie Colin oznajmił, że chciałby przebrać się za Elsę, co początkowo zaskoczyło jego rodziców. Na szczęście chłopiec mógł liczyć na ich wsparcie i akceptację.

Co więcej, kiedy zbliżała się premiera drugiej części „Krainy lodu”, Colinowi niezwykle zależało, aby wybrać się do kina właśnie w stroju swojej ulubionej bohaterki. Scott wiedział, że chłopiec w ten sposób naraża się na nieprzychylne komentarze, co mogłoby mocno wpłynąć na jego pewność siebie.

Kiedy ósmoklasiści i maturzyści wrócą do szkół? Minister Zdrowia podał wstępny terminKiedy ósmoklasiści i maturzyści wrócą do szkół? Minister Zdrowia podał wstępny terminCzytaj dalej

Dlatego też tata Colina wpadła na pomysł, aby podnieść syna na duchu i pokazać mu, że jeżeli chce przebrać się za Elsę, to nie ma w tym nic złego. Kiedy Colin poszedł do kina w swoim stroju, to towarzyszył mu oczywiście tata, który również przebrał się za bohaterkę filmu.

W wywiadach Scott szczerze przyznaje, że publicznie pokazując się w sukience księżniczki i obalając wiele panujących stereotypów, był przerażony. Jednak wiedział doskonale, że było to niezwykle ważne dla jego syna, a to przecież dobro dziecka jest dla niego najważniejsze.

Oczywiście nie wszystkim podobał się ich wygląd, jednak cała masa ludzi wspierała ich z całych sił. Scott za pośrednictwem konta na Instagramie publikuje zdjęcia, na których występuje wraz z synem. Pozując do zdjęć, obaj często są przebrani za Elsę, a w komentarzach pod zdjęciami na próżno szukać hejtu.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: edziecko.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News