Bliźniaczki, najpiękniejsze na świecie
facebook.com/
Weronika Wasiak - 28 Kwietnia 2021

Uznano je za najpiękniejsze bliźniaczki na świecie. Wiemy jak dziś wyglądają

Jak wyglądają bliźniaczki, które kilka lat temu uznano za najpiękniejsze na świecie? Obie pozostają aktywne na Instagramie, zachwycając internautów swoimi zdjęciami. Zmieniły się nie do poznania i są jeszcze piękniejsze.

Bliźniaczki Ava Marie i Leah Rose Clements przyniosły nieprawdopodobną dumę rodzicom zaraz po porodzie, gdy okrzyknięto je najpiękniejszymi na świecie. Zielonookie blondyneczki z maleńkimi noskami skradły serca odbiorców. Na pewien czas o malutkich dziewczynkach zrobiło się cicho, jak dziś wyglądają?

Maleńkie bliźniaczki rozkochały w sobie tysiące

Ava Marie i Leah Rose Clements przyszły na świat 7 lipca 2010 roku w Kalifornii i od razu rozkochały w sobie tysiące sympatyków z całego świata. Gdy świeżo upieczeni rodzice pochwalili się w sieci pierwszymi fotkami swoich pociech, internauci nie mogli wyjść z zachwytu i zgodnie okrzyknęli bliźniaczki najpiękniejszymi na świecie.

Wystarczyło kilka miesięcy, by Ava i Leah zyskały szeroką rzeszę miłośników, którzy ze skupieniem śledzili ich dalsze losy, co jakiś czas upubliczniane przez rodziców.

Ksiądz chciał tylko pobłogosławić dziewczynkę. Nie przewidział jej reakcji, wszystko się nagrałoKsiądz chciał tylko pobłogosławić dziewczynkę. Nie przewidział jej reakcji, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

W pewnym momencie o dziewczynkach zrobiło się cicho, a do sympatyków docierały raczej znikome informacje. Przełom nastąpił w dniu 7. urodzin bliźniaczek, gdy ich mama postanowiła założyć im profil na Instagramie. Od tego czasu Ava i Leah pozostają tam bardzo aktywne.

Jak dziś wyglądają?

W lipcu tego roku Amerykanki będą świętować swoje 11. urodziny. Mimo tak młodego wieku już mogą poszczycić się wielką sławą i blisko 2-milionową rzeszą fanów, zgromadzoną na Instagramie.

Dziewczynki chętnie dzielą w sieci swoimi fotkami, a na niektórych z nich pojawiają się również dumni rodzice i brat. Po rodzinnych fotografiach z łatwością można stwierdzić, że z urodą wdały się zarówno w mamę, jak i tatę.

Posty nastolatek robią prawdziwą furorę, a pod każdym z przeszło tysiące opublikowanych zdjęć wylewa się fala komplementów i ciepłych słów.

Przeglądając ich profil, możemy dostrzec również, że obie próbują swoich sił przed obiektywem i coraz częściej biorą udział w sesjach zdjęciowych. Z taką urodą w przyszłości bez wątpienia mają szansę na czołową pozycję w modelingu.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News