portalparentingowy.pl
Bliźniaczki, najpiękniejsze na świecie

facebook.com/

Uznano je za najpiękniejsze bliźniaczki na świecie. Wiemy jak dziś wyglądają

28 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Jak wyglądają bliźniaczki, które kilka lat temu uznano za najpiękniejsze na świecie? Obie pozostają aktywne na Instagramie, zachwycając internautów swoimi zdjęciami. Zmieniły się nie do poznania i są jeszcze piękniejsze.

Bliźniaczki Ava Marie i Leah Rose Clements przyniosły nieprawdopodobną dumę rodzicom zaraz po porodzie, gdy okrzyknięto je najpiękniejszymi na świecie. Zielonookie blondyneczki z maleńkimi noskami skradły serca odbiorców. Na pewien czas o malutkich dziewczynkach zrobiło się cicho, jak dziś wyglądają?

Maleńkie bliźniaczki rozkochały w sobie tysiące

Ava Marie i Leah Rose Clements przyszły na świat 7 lipca 2010 roku w Kalifornii i od razu rozkochały w sobie tysiące sympatyków z całego świata. Gdy świeżo upieczeni rodzice pochwalili się w sieci pierwszymi fotkami swoich pociech, internauci nie mogli wyjść z zachwytu i zgodnie okrzyknęli bliźniaczki najpiękniejszymi na świecie.

Wystarczyło kilka miesięcy, by Ava i Leah zyskały szeroką rzeszę miłośników, którzy ze skupieniem śledzili ich dalsze losy, co jakiś czas upubliczniane przez rodziców.

W pewnym momencie o dziewczynkach zrobiło się cicho, a do sympatyków docierały raczej znikome informacje. Przełom nastąpił w dniu 7. urodzin bliźniaczek, gdy ich mama postanowiła założyć im profil na Instagramie. Od tego czasu Ava i Leah pozostają tam bardzo aktywne.

Jak dziś wyglądają?

W lipcu tego roku Amerykanki będą świętować swoje 11. urodziny. Mimo tak młodego wieku już mogą poszczycić się wielką sławą i blisko 2-milionową rzeszą fanów, zgromadzoną na Instagramie.

Dziewczynki chętnie dzielą w sieci swoimi fotkami, a na niektórych z nich pojawiają się również dumni rodzice i brat. Po rodzinnych fotografiach z łatwością można stwierdzić, że z urodą wdały się zarówno w mamę, jak i tatę.

Posty nastolatek robią prawdziwą furorę, a pod każdym z przeszło tysiące opublikowanych zdjęć wylewa się fala komplementów i ciepłych słów.

Przeglądając ich profil, możemy dostrzec również, że obie próbują swoich sił przed obiektywem i coraz częściej biorą udział w sesjach zdjęciowych. Z taką urodą w przyszłości bez wątpienia mają szansę na czołową pozycję w modelingu.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

  • Brytyjka będąc w ciąży po 3 tygodniach zaszła w kolejną ciążę

  • Kobieta podczas porodu dowiedziała się, że ma podwójny system rozrodczy

  • Mama znalazła w łóżku dziecka nietypowe robaki. Okazało się, że nie były to pluskwy

Źródło: Instagram

Podobne artykuły

Prezenty na chrzest

Dziecko

Jakie prezenty na chrzest?

Czytaj więcej >
Basen dla dziecka

Dziecko

Basen ogrodowy dla dzieci - jaki wybrać?

Czytaj więcej >
Pierwszy spacer

Dziecko

Kiedy na pierwszy spacer z noworodkiem?

Czytaj więcej >
psychiatria dziecięca

Dziecko

Z jakimi problemami mierzą się dziś dzieci? Rozmowa z Sarą Romską, autorką książki "Dzieci Psychiatryka"

Czytaj więcej >
pytanie na śniadanie

Dziecko

"Pytanie na śniadanie": wpadka programu w temacie o dzieciach

Czytaj więcej >
Huśtawka zarwała się pod 10-latką

Dziecko

Niebezpieczny wypadek w Nysie. Huśtawka zerwała się pod 10-latką

Czytaj więcej >