Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Szkoła > Widzowie nie mogą uwierzyć, że ma 17 lat. Teo Tomczuk zachwycił jurorów "Mam Talent"
Aneta Zabłocka
Aneta Zabłocka 03.03.2024 14:21

Widzowie nie mogą uwierzyć, że ma 17 lat. Teo Tomczuk zachwycił jurorów "Mam Talent"

Teo Tomczuk Mam Talent
Fot. Instagram/Mam Talent TVN

Nowy sezon "Mam Talent" właśnie stał się faktem. Widzowie mogli w sobotę obejrzeć nowe odcinki programu, który przez lata był hitem TVN-u. Show wraca na antenę po wieloletniej przerwie i już wzbudziło kontrowersje i zachwyty.

Pierwszą nieznaną jeszcze gwiazdą programu okazał się 17-letni Teo Tomczuk. Chłopak zaśpiewał tak, że wszyscy mieli ciarki. Jego występ szybko zdobył popularność w internecie. 

Nowa edycja "Mam Talent"

To już 15. edycja kultowego programu, który wylansował wiele polskich gwiazd. Wraz z nową odsłoną zmieniło się jury, które zawsze było ważnym elementem show. W tym sezonie występujących oceniają Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Prowadzącymi są z kolei Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski z Radia Eska. 


 

Teo Tomczuk zachwycił wstępem

17-letni wokalista wykonał utwór "Way Down We Go" grupy Kaleo i powalił widzów oraz jurorów na kolana. Jego głos zdobył uznanie m.in. byłej wokalistki O.N.A.

"Ja mam ciarki! Mam gęsią skórkę!" - powtarzała Agnieszka Woźniak-Starak. "17 lat? Wow" - skomentowała występ chłopaka Agnieszka Chylińska. Julia Wieniawa za to od razu przystąpiła do ataku i zaczęła z młodzieńcem flirtować. Szefowa jury na szczęście przywołała ją do porządku.

Teo oczywiście przeszedł dalej, a widzowie czekają na kolejne występy w następnych etapach programu. Czyżby Teo miał powtórzyć sukces Dawida Podsiadły?

Kim jest Teo Tomczuk?

Teo urodził się w Norwegii. Choć jego rodzina pochodzi z Lubiechowa. Chłopak ma za sobą już kilka występów przed publicznością, a karierę rozpoczął jeszcze w podstawówce. W wieku 11 lat wystąpił na lokalnym konkursie talentów.

Norwegowie już dawno docenili jest głos i wieszczą mu wielką karierę. W 2022 roku Teo Tomczuk otrzymał nagrodę przyznawaną przez największą rozgłośnię radiową w Norwegii-Luttpris w kategorii odkrycie roku. Jego piosenki lecą w norweskich radiach.

17-letni Teo jest już gwiazdą. Zagrał w serialu młodzieżowym "Rykter", co przyniosło mu rozpoznawalność w social-mediach. Ma ponad 48 tys. fanów na TikToku i 20 tys. na Instagramie. Jak myślicie? Przebije się też w Polsce?