portalparentingowy.pl
Ukryta kamera

pixabay.com/congerdesign

Zamontowali kamerę w pokoju córki. Przeżyli wstrząs po tym co odkryli

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

W obecnych czasach rodzice mogą liczyć na wiele udogodnień, które pomagają im dbać o bezpieczeństwo dzieci. Obecnie na rynku możemy znaleźć, m.in. elektroniczne nianie, kamerki do łóżeczek, akcesoria, która namierzają lokalizację i wiele innych. Trudno raczej przewidzieć, że to, co ma pomagać, może również zaszkodzić.

Pewni rodzice na własnej skórze przekonali się, że chęć zapewnienia dziecku bezpieczeństwa może skutkować także wieloma problemami. Zamontowanie kamery w pokoju ich córeczki okazało się fatalnym pomysłem.

Zamontowali kamerę w pokoju córki

Małżeństwo z Seattle w Stanach Zjednoczonych od samego początku wiedziało, że gdy pewnego dnia zostaną rodzicami, będą w możliwie najlepszy sposób dbać o bezpieczeństwo pociechy. Gdy zatem ich córeczka przyszła na świat, zaopatrzyli się w najlepsze sprzęty, które miały im w tym pomóc.

Zakupili m.in. kamerkę, która pozwala obserwować dziecko, gdy jesteście w innymi pomieszczeniu, a nawet po za domem. Zamontowali ją w pokoju dziewczynki, by móc obserwować to, co się tam dzieje, w dowolnym momencie.

dziecko-1604488332

Dziesięcioletnie dziecko pokonało 2800 km, aby odwiedzić babcię w czasie pandemii koronawirusa

CZYTAJ DALEJ

Kamerka, na którą się zdecydowali, była internetowa, co oznacza, że łączyli się z nią za pomocą WiFi. Byli wprost zachwyceni z tego rozwiązania. Nie przypuszczali, że pewnego dnia gorzko pożałują swojej decyzji.

Dziwne głosy

Para korzystała z kamerki przez naprawdę długi czas, również gdy ich córeczka znacznie podrosła. Pewnego dnia, dziewczynka przyszła do swoich rodziców, by opowiedzieć im o tym, co dzieje się w jej pokoju.

Jak wówczas zdradziła, z kamerki internetowej zaczęły dobiegać dziwne dźwięki. Stwierdziła, że słyszy głos, który cały czas powtarza "kocham cię". Rodzice zamarli na jej słowa. Postanowili od tego momentu bacznie przyglądać się urządzeniu i nasłuchiwać. Nie dotarły jednak do nich żadne podejrzane odgłosy.

Te usłyszała dopiero babcia dziewczynki. Rodzice natychmiast zdemontowali kamerkę, by doszukać się problemu. Szybko udało im się ustalić, że jej obiektyw jest skierowany w zupełnie inną stronę, a co gorsza, urządzenie regularnie resetowało się bez ingerencji pary. To był dopiero początek dramatu. Małżeństwo odkryło, że ktoś obcy logował się do urządzenia, obserwował dziewczynkę i do niej mówił!

Sprawą pilnie zajęło się FBI. Jak dotąd nie wiadomo, czy udało się odnaleźć sprawcę.Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

  • Brytyjka będąc w ciąży po 3 tygodniach zaszła w kolejną ciążę

  • Kobieta podczas porodu dowiedziała się, że ma podwójny system rozrodczy

  • Mama znalazła w łóżku dziecka nietypowe robaki. Okazało się, że nie były to pluskw

Źródło: Wirtualna Polska

Weronika WasiakAutor

Redaktor portalu Portalparentingowy.pl. Wcześniej byłam związana z pracą w portalu Pikio.pl, gdzie pełniłam funkcję redaktora. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Podobne artykuły

Życie rodzinne

Rząd planuje zmiany w 500 plus. Chodzi m.in. o formę wypłacania świadczenia

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Trzyosobowa rodzina utrzymuje się za 2700 zł miesięcznie. Zostaje im jeszcze na wakacje

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Znaleźli na plaży butelkę z poruszającym listem ojca do córki

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Dzieci uważały, że w domu jest duch. Gdy matka została sama w domu odkryła ponurą prawdę

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Rodzice zauważyli, że ich córka jest podobna do ginekologa. W końcu poznali prawdę

Czytaj więcej >
materiały prasowe

Życie rodzinne

Tom & Jerry - uwielbiani bohaterowie powracają w pełnometrażowym filmie na DVD I BLU-RAY™!

Czytaj więcej >