Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Zofia Zborowska zachęca do udziału w zbiórce dla chorej dziewczynki
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 26.10.2021 02:00

Zofia Zborowska zachęca do udziału w zbiórce dla chorej dziewczynki

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska postanowiła zaangażować się w zbiórkę funduszy dla małej Zosi. Dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Gwiazda na swoim Instagramie namawiała do wpłacania pieniędzy na zbiórkę dla dziewczynki. Dodatkowo przyszła na galę Kobieta Roku Glamour z plakatem reklamującym akcję.

Gest Zborowskiej poruszył fanów. W zbiórkę przeznaczoną dla małej Zosi włożyła całe swoje serce. Nawet zaproszenie na galę Glamour wykorzystała jako szansę na zdobycie funduszy. Dziewczynka ma coraz mniej czasu, a leczenie jest bardzo drogie.

Zofia Zborowska zaangażowała się w zbiórkę

Zofia Zborowska, żona Andrzeja Wrony, przyłączyła się do akcji na rzecz potrzebującego dziecka. Na swoim Instagramie namawiała obserwatorów do przyłączenia się do zbiórki. Przyznała, że Zosia choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Jej rodzice zbierają na terapię genową, której koszt wynosi aż 9,5 miliona złotych.

- Do wszystkich, którzy tak jak ja zaangażowali się w zbiórkę dla @zosia.wyscigzsma DZIĘKUJE ❤️🙌🏼🥺 jesteście wspaniali! A wszyscy, którzy jeszcze nie wpłacili: zapraszam, link jest w moim bio ❤️ i dziękuje za Wasze wiadomości, czytam wszystkie ale nie mam jak na wszystkie odpisać…. Wybaczcie ❤️🥺 zostało nam ciut ponad 2mln do uzbierania! Mamy 8 dni! DAMY RADĘ! 🤜🏻🤛🏻 - pisała kilka dni temu gwiazda na swoim profilu.

Wpłacona kwota jednak nadal była niewystarczająca. Zborowska zdecydowała się wyjść z inicjatywą na zewnątrz. Na gali Kobieta Roku Glamour 2021 pojawiła się z mężem i dużym plakatem informującym o zbiórce. Widniało na nim zdjęcie dziewczynki. Fotografię z gali gwiazda udostępniła na swoim profilu.

- Wczoraj na ściance Kobiety Roku @glamourpoland ❤️ Jedziemy z tą zbiórką!!!! Zostało mniej niż 10% 😍🤜🏻🤛🏻❤️ dziękuje Wam kochani za to niezwykłe zaangażowanie i wpłaty! 🥺 jesteście absolutnie niezastąpieni 😭❤️🙌🏼 @zosia.wyscigzsma lada moment kończymy tę zbiórkę!!!! 😭❤️🙌🏼 - napisała Zborowska.

Fani podziwiają Zofię Zborowską

Fani niezwykle pozytywnie zareagowali na zachowanie kobiety. Od razu obdarzyli ją wsparcie. Spodobało im się, że wykorzystuje swoją platformę w dobrym celu.

- Brawo dla Was Zosiu & Andrzeju ❤️ postawa godna do naśladowania ❤️ - napisał Łukasz Jemioł pod postem Zborowskiej.

- Real heroes don’t wear capes ♥️ - To najpiękniejsze zdjęcie na ściance jakie widziałam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ - Jesu, wzruszyłam się! Nawet na Pudlu piszą o Waszej akcji! Jesteście NIESAMOWICI!!! ❤️❤️❤️ oczywiście wpłacone! 👍 To tylko kilka z ciepłych komentarzy, które można zobaczyć pod fotografią. Zachęcamy do wspierania akcji i pomocy małej Zosi.

Zobacz post:

Źródło: pudelek.pl