Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dziecko > Córka poinformowała tatę o dziwnym zachowaniu mamy. Zamontował ukrytą kamerę, żeby poznać prawdę
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 05.10.2021 02:00

Córka poinformowała tatę o dziwnym zachowaniu mamy. Zamontował ukrytą kamerę, żeby poznać prawdę

Nagranie z kamery
fot. youtube.com, Aktualności 360

Desiree LaBlanc do opieki nad swoim dzieckiem zatrudniła właścicielkę okolicznego żłobka. Kobieta była pewna, że powierzyła malucha w dobre ręce. Niestety, nowa opiekunka maltretowała jej córkę.

Młoda mama przekazała swoją córkę w ręce 28-letniej opiekunki. Kobieta sprawiała wrażenie doświadczonej i kochającej dzieci. Z czasem przykra prawda wyszła na jaw.

Opiekunka maltretowała dziecko

LaBlanc po zatrudnieniu Christine Williamson do opieki nad dzieckiem była przekonana, że może być spokojna. Kobieta nawet wysyłała jej kilka razy dziennie zdjęcia z maluchem. Pewnego razu matka otrzymała telefon od przełożonego. Powiedział jej, że musi natychmiast odebrać dziecko od Williamson. Wkrótce LaBlanc poznała straszną prawdę. Mąż opiekunki dostał od własnej córki informację, że kobieta dziwnie zachowuje się wobec dzieci. Postanowił więc zainstalować ukrytą kamerę. Na nagraniach widać było przerażające obrazy. Williamson rzucała dziećmi, wykręcała im ręce i wpychała im ubrania w usta. Czasem zostawiała je całkiem same w domu. Reakcja otoczenia była natychmiastowa. Opiekunkę skazano na 5 lat więzienia.

Znalezienie dobrej niani

Aby znaleźć dobrą nianię, trzeba się nagimnastykować. Oczywiście tak skrajne sytuacje, jak ta wspomniana w artykule zdarzają się rzadko, jednak rodzice i tak powinni uważać. Nawet opiekunki z dobrymi intencjami potrafią nieumyślnie skrzywdzić dziecko. Jeśli zatem szukamy kogoś, kto zająłby się naszym maluchem, to warto zwrócić uwagę na referencję i doświadczenie. Przekazywanie dziecka byle komu może nam tylko narobić kłopotów.

Źródło: popularne.pl