Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała wieści ze szpitala. Relacja z porodu Agnieszki Łyczakowskiej
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 23.03.2022 04:23

Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała wieści ze szpitala. Relacja z porodu Agnieszki Łyczakowskiej

Agnieszka Łyczakowska
fot. instagram.com/agnieszka_lyczakowska/

Uczestniczka programu IV edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia, Agnieszka Łyczakowska dodała na Instagramie relację z porodówki. "Zaczęło się" - napisała. Jej mąż Wojciech Janik wyznał, że bardzo się cieszy.

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik są byłymi uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia", gdzie się poznali. Zostali dopasowani do siebie przez grupę ekspertów, którzy jak się później okazało, nie pomylili się, co do nich. Agnieszka i Wojtek zakochali się w sobie i postanowili założyć rodzinę. Gwiazda programu tv po wielu staraniach w końcu zaszła w upragnioną ciążę, która właśnie dobiegła końca.

Agnieszka Łyczakowska na porodówce

Jak wynika z relacji na Instagramie Agnieszka Łyczakowska jest już w szpitalu. Kobieta opublikowała zdjęcie z porodówki, na którym trzyma się za brzuch. W ręce ma założony wenflon.

- Zaczęło się. Czekamy na ciebie kruszynko - napisała.

Wojciech Janik cieszy się z narodzin córki

Wojciech Janik także relacjonował wydarzenia związane z porodem. W relacji na Instagramie napisał, że tak bardzo się cieszy, że chciałby się wszystkim chwalić: "już za moment będzie moja córka na świecie". Opublikował także ostatnie zdjęcia zrobione kiedy są jeszcze tylko we dwoje, a następnie pokazał zdjęcie budynku szpitala, które opatrzył napisem:

- Dziewczyny jestem z Wami... tata czeka

Odwiedziny w szpitalu

Wygląda to tak, jakby Wojciech Janik czekał na zewnątrz szpitala. Najprawdopodobnie nie mógł towarzyszyć swojej żonie podczas porodu ze względu na obowiązujące zasady sanitarne spowodowane pandemią koronawirusa.

Jak podaje portal pacejent.gov.pl, w czasie pandemii w szpitalach odwiedziny zostały ograniczone lub całkowicie zakazane ze względu na ryzyko zakażenia koronawirusem.

Agnieszka relacja
Wojciech relacja
Wojciech relacja 2
Wojciech relacja 3

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: plotek.pl, pacjent.gov.pl, instagram.com