portalparentingowy.pl
Iberion gra z WOŚP

Iberion

Iberion wspiera WOŚP. Razem pomóżmy chorym dzieciom

29 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Karol Zaborowski

Udostępnij:

Już za kilka dni czeka nas 29 finał WOŚ. Grupa mediowa Iberion kolejny raz wspiera fundację Jurka Owsiaka. Tak samo, jak w poprzednich latach Polacy udowadniają, że potrafią pomagać tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.

Już od 28 lat WOŚP udowadnia, że Polacy chcą pomagać chorym i potrzebującym. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka skupia się na zakupie sprzętu laryngologicznego, otolaryngologicznego i diagnostyki głowy. Grupa mediowa Iberion wspiera WOŚP poprzez specjalną zbiórkę zorganizowaną przez Facebook, którą można znaleźć TUTAJ.

Ucho, nos, krtań, gardło – choroby tych narządów będą mogły być leczone nowoczesną aparaturą. Te urządzenia to m.in.: zestawy endoskopów laryngologicznych, egzoskopy, lasery diodowe, nawigacje optyczne otolaryngologiczne, koblatory do operacji migdałków, aparaty USG i RTG, kardiomonitory, lampy czołowe, lampy operacyjne, polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego - czytamy na stronie zbiórki.

Iberion gra razem z WOŚP

Fundacja Jurka Owsiaka już od 1993 pomaga chorym w naszym kraju. Podczas pierwszego finału WOŚP udało się zebrać 2 miliony złotych, a każda kolejna edycja udowadnia, że Polacy nie są obojętni na los tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

W tym roku podobnie jak i w poprzednich latach wydawca portalu Portalparentingowy.pl, Grupa mediowa Iberion gra razem z WOŚP. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć jeszcze więcej niż w poprzednim roku i ustanowić kolejny rekord zebranych środków.

Pamiętajmy, że liczy się każdy nawet najmniejszy datek, ponieważ na sukces Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy składa się współpraca i chęć niesienia pomocy, która od 28 lat łączy w tym wyjątkowym dniu ludzi w całej Polsce, a także poza jej granicami.

WOŚP to wielka, wspólna praca tysięcy ludzi w większych i mniejszych miastach Polski, którzy poświęcają swój wolny czas na to, żeby pomóc innym. To niezwykła siła solidarności i wzajemnej pomocy, a także chwila wytchnienia od negatywnych przekazów, które codziennie nas atakują. Przekaz WOŚP jest wyłącznie pozytywny, radosny i wesoły. Pozwala też na zaangażowanie bardzo młodym osobom, które chcą coś zmienić i komuś pomóc, ale wciąż słyszą, że muszą się uczyć, zdobywać oceny, dostać na najlepsze studia i nastawiać na indywidualną karierę – zamiast na wspólne działania. WOŚP im mówi: „Jesteście ważni i wartościowi tacy, jacy jesteście. I możecie razem zmienić świat" - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: YouTube

Podobne artykuły

dziecko

Zdrowie

Badania pokazują, że dzieci wytwarzają słabsze przeciwciała przeciwko koronawirusowi. Czy są bardziej narażone na zachorowanie?

Czytaj więcej >
Zespół Reye’a – przyczyny, objawy, sposoby leczenia

Zdrowie

Zespół Reye’a – przyczyny, objawy, sposoby leczenia

Czytaj więcej >
Toksoplazmoza

Zdrowie

Toksoplazmoza

Czytaj więcej >
Depresja poporodowa

Zdrowie

Depresja poporodowa

Czytaj więcej >
Zespół Blooma – co to jest, jak się objawia, jakie są przyczyny i sposoby leczenia?

Zdrowie

Zespół Blooma – co to jest, jak się objawia, jakie są przyczyny i sposoby leczenia?

Czytaj więcej >
Escherichia coli w moczu

Zdrowie

Escherichia coli w moczu

Czytaj więcej >