Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Jessie J poroniła. Przejmujący wpis gwiazdy
Michał Fitz
Michał Fitz 25.11.2021 01:00

Jessie J poroniła. Przejmujący wpis gwiazdy

Jessie J
Instagram.com/jessiej

Jessie J jest znaną, popową wokalistą. Choć najbardziej popularna jest w Stanach Zjednoczonych, polscy słuchacze też nie raz bawili się do jej utworów. Niestety, artystka poroniła.

Jessie J poinformowała o tym swoich fanów za pośrednictwem wpisu na Instagramie. Podzieliła się przy tym swoimi rozterkami i zdradziła, jak przechodzi ten trudny czas, który nadszedł tak nagle.

Jessie J poroniła

Jessie J w swoim emocjonalnym wpisie zaczyna od fragmentu, który może łatwo uświadomić nas, jak niewiele dzieli szczęście od kompletnego załamania. Wokalistka wyjawiła, że jeszcze dzień przed dramatyczną nowiną rozmawiała z koleżanką na temat ciąży. Zdradziła jej, że nie wie, czy da radę wytrzymać cały koncert, jednocześnie nie dzieląc się z fanami radosną wiadomością o ciąży. Kilka godzin później już nie miała się z czego cieszyć.

W trakcie jej rutynowego badania nie wykryto już bicia serca płodu, który w sobie nosiła. Doszło do poronienia. Artystka przyznała, że w związku z zaistniałą sytuacją straciła kontrolę nad swoimi emocjami.

Dodała jednak, że czuje, że powinna na wspomnianym koncercie wystąpić. Co prawda nie będzie w nastroju do dobrej zabawy, ale jak sama przyznała, jej dusza potrzebuje śpiewania, by było jej lepiej. W ciągu ostatnich 2 lat zagrała raptem 2 koncerty, dlatego bardzo chce wyjść na scenę.

Jessie J i kolejna ciąża

Choć tak dramatyczna wiadomość mogłaby zniechęcić wiele kobiet do kolejnej ciąży, Jessie J do tej grupy z pewnością się nie zalicza. Artystka wyznała, że czuła się w stanie błogosławionym wspaniale, dlatego doprowadzi do niego ponownie w przyszłości.

Warto zaznaczyć, że podobną wolą walki o dziecko wykazywały się też polskie celebrytki. Joanna Koroniewska ma za sobą aż 6 poronień. Mimo to szczęśliwie urodziła 2 córki.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Tagi: Jessie J