portalparentingowy.pl
Pieluszki

Canva.com

Matka podczas lotu wyrzuciła pieluszkę swojego dziecka do kosza. Nie przewidziała reakcji stewarda

26 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Matka wyrzuciła w czasie lotu pieluszkę dziecka do kosza. To, co zrobił steward, bardzo ją zaskoczyło i upokorzyło. Mężczyzna kazał jej wyjąć pieluchę z kosza. Farah Naz Khan leciała wtedy samolotem z Montany do Houston. Towarzyszył jej mąż oraz ich mała córeczka. Całą historię opisał portal Today.

34-letnia matka nie spodziewała się, że podczas podróży samolotem z dzieckiem może zostać potraktowana w ten sposób. Wiele rodziców pewnie doświadczyło tego, jak wiele trudności może sprawić podróżowanie z małym dzieckiem, ale takie przypadki, jak ten z pewnością nie są już aż tak często spotykane.

Matka wyrzuciła w czasie lotu pieluszkę dziecka do kosza. Steward nie dał za wygraną

34-letnia Farah Naz Khan leciała samolotem z Montany do Houston. Towarzyszył jej mąż oraz ich mała córeczka. Niestety w pewnym momencie kobieta musiała udać się z córką do toalety, by tam zmienić jej pieluchę. Przewinęła dziecko w wyznaczonym do tego miejscu i wrzuciła pieluszkę do kosza. Gdy tylko wróciła, natychmiast zatrzymał ją steward.

Mężczyzna zatrzymał kobietę i zapytał ją, co zrobiła z pieluchą. Kiedy Farah wyjaśniła mu, że wyrzuciła pieluszkę do kosza na śmieci, on bez wahania zarzucił jej, że w ten sposób naraziła wszystkich na zagrożenie biologiczne. Steward kazał jej wyciągnąć zużytego pampersa z kosza.

Matka

Czym jest FOMO? Na syndrom cierpi coraz więcej młodych matek

CZYTAJ DALEJ

Trudno się dziwić, że kobieta została upokorzona. Gdy poprosiła obsługę o worek na śmierci, od pracowników usłyszała, że nic takiego się nie stało. Ona sama tak naprawdę była tego świadoma, bo nigdy wcześniej w samolocie nikt za podobne rzeczy nie zwracał jej uwagi. Zaraz po wylądowaniu Farah złożyła raport opisujący całe zajście. Niedługo potem dostała telefon od wspomnianego stewarda.

Kobieta ma zakaz latania?

Steward w rozmowie telefonicznej zakomunikował 34-letniej matce, że została umieszczona na liście osób z zakazem latania. Wszystko przez to, że jak orzekł, stworzyła ona zagrożenie biologiczne.

-Wy ludzie wszędzie zabieracie swoje dzieci… Nie wiesz, że niektórzy chcą po prostu spokojnego lotu i nie chcą słuchać waszych cholernych dzieci? -miał powiedzieć mężczyzna.

Rzecznik linii lotniczych obiecał kobiecie, że sprawa zostanie zbadana. Jednak do dziś Farah nie otrzymała choćby przeprosin. 34-latka nie wyklucza, że sprawa może skończyć się w sądzie.

-Składane przewijaki w samolotowych toaletach to standard. Specjaliści radzą, by zużytą pieluchę dziecka włożyć do plastikowego worka, zawiązać, a następnie umieścić w koszu. Rodzic powinien zaopatrzyć się w takie woreczki przed lotem -radzi WP.

Zobacz artykuł:

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

  • Brytyjka będąc w ciąży po 3 tygodniach zaszła w kolejną ciążę

  • Kobieta podczas porodu dowiedziała się, że ma podwójny system rozrodczy

  • Mama znalazła w łóżku dziecka nietypowe robaki. Okazało się, że nie były to pluskwy

Źródło: Kobieta.wp.pl

Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Podobne artykuły

Dziecko

Kupiła zestaw do sztucznego zapłodnienia. 9 miesięcy później urodziła "e-dziecko"

Czytaj więcej >
Zdjęcie ilustracyjne

Dziecko

Służby odnalazły dwoje dzieci w krzakach. To nie pierwszy taki przypadek

Czytaj więcej >

Dziecko

"Smartphone Pinky" - schorzenie, które dotyka współczesne dzieci. Wystarczy spojrzeć na ich palce

Czytaj więcej >
dziecko

Dziecko

Poznań: 2,5-letnie dziecko wypadło z okna

Czytaj więcej >

Dziecko

Polacy narodem topielców? Fakty i mity o wakacyjnych utonięciach

Czytaj więcej >
dziecko

Dziecko

2-letni chłopiec krzyczał przed zaśnięciem i zaraz po obudzeniu. Okazało się, że miał epilepsję

Czytaj więcej >