Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Mąż pokłócił się z żoną. Poszło o kwotę włożoną do koperty na Komunię
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 17.05.2022 18:22

Mąż pokłócił się z żoną. Poszło o kwotę włożoną do koperty na Komunię

Mąż pokłócił się z żoną o pieniądze
Fot. pxhere.com

Mąż pokłócił się z żoną. Nie mogli dojść do porozumienia w kwestii wielkości kwoty, jaką mieli włożyć do koperty dla chrześniaka. Mężczyzna w obawie przed żoną nie chciał dać za dużo. Teraz nie może na nią patrzeć.

Pewna kobieta, która pokłóciła się z mężem, postanowiła zwierzyć się innym mamom. Napisała post w witrynie społeczno-kulturalnej "Mamy Mamom" na Facebooku, w którym napisała, że poszło o prezent na komunię.

Mąż pokłócił się z żoną o to, ile dać na Komunię

Autorka postu napisała, że ciągle kłóci się z mężem i nie ma pojęcia dlaczego. Postanowiła opisać, jak doszło do ostatniego sporu między nimi. Okazuje się, że chodziło o kwotę, jaką mieli włożyć do koperty na Komunię dla chrześniaka.

Męża chrześniak miał komunie. Pytam ile na prezent. On mówi, że ze 400. Tyle odłożyłam. Po jakimś czasie mówi, że może by dać 500 mówię ok. Potem coś rozmawialiśmy z moją mamą. Mama powiedziała, że może wypadało dać więcej. Mąż wpadł w złość. Że to przeze mnie. Że się mnie boi. Że on by dał 700, tylko mnie się boi – napisała.

"Chrzestni dają prezent lub więcej kasy"

W dalszej części postu napisała, że mąż powiedział jej, że "nie może na nią patrzeć." Zrozpaczona kobieta zastanawia się, co robić. Internautki od razu pospieszyły z radami i zdecydowana większość stanęła po stronie jej męża. W komentarzach pisały, że "w oszczędzaniu, jak we wszystkim w życiu, trzeba zachować umiar" i, że są takie rzeczy, na których się nie oszczędza. – To był chrześniak, miał prawo dać więcej i chcieć dać więcej, bo tak się utarło, że chrzestni dają prezent lub więcej kasy... – napisała jedna z internautek. – Ciężko się oszczędza, ale na takie wyjątkowe okazje to wiadomo, trzeba wyciągnąć – stwierdziła inna.

A wy, co o ty sądzicie?

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: facebook.com/MamyMamom/

Tagi: Mąż