portalparentingowy.pl
Anna Lewandowska na zdjęciu z dzieciństwa

instagram.com/annalewandowskahpba

Poznajecie? Ma 32 lata i jest jedną z najbogatszych Polek, jej męża uwielbia cały świat

7 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Poznajecie dziewczynkę ze zdjęcia? Choć niektórym ciężko w to uwierzyć, ta mała, roześmiana istotka to... Anna Lewandowska. Dziś dorosła już kobieta, bizneswoman, spełniona mama, żona, trenerka i jedna z bogatszych Polek. Czego możesz o niej nie wiedzieć?

Archiwalne zdjęcia gwiazd, szczególnie te z czasów dzieciństwa, są niezwykle pożądane przez obserwatorów. Fani chcą wiedzieć o swoich idolach jak najwięcej, a przede wszystkim poznać ich od nieco bardziej prywatnej strony. Chociaż Anna Lewandowska nie ma w zwyczaju zbytnio dzielić się na forum publicznym swoim życiem osobistym, niekiedy robi wyjątek i przemyca internautom ciekawsze smaczki.

Anna Lewandowska na zdjęciu z dzieciństwa

Aż ciężko uwierzyć, że ta kilkuletnia dziewczynka z powyższego zdjęcia to Anna Lewandowska. Być może dlatego, że po tej małej dziewczynce nie został nawet ślad, a dziś zamiast niej cały świat obserwuje dumną, pełną wdzięku i seksapilu kobietę.

Ania od dziecka pasjonuje się sportem, z którym również związała się zawodowo, dlatego, choć ma za sobą dwie ciąże, wciąż zapiera dech w piersiach doskonałą sylwetką. Ania od zawsze stara się przekazać swoim fanom jak najwięcej wartości dotyczących zdrowego żywienia i aktywnego trybu życia. Układa plany dietetyczne oraz treningowe, a także regularnie robi z obserwatorami miesięczne wyzwania czy wyjeżdża razem z nimi na obozy.

Już jakiś czas temu Lewandowska poszła w swojej karierze o krok naprzód i ruszyła z: cateringiem dietetycznym, własną marką kosmetyczną, ze zdrowymi przekąskami, akcesoriami dla dzieci, a także otworzyła własną kawiarnię, gdzie serwowane są najwyższej jakości, pełnowartościowe przysmaki.

Spełniona żona i matka

Anna Lewandowska to nie tylko światowej klasy bizneswoman. Przede wszystkim jest oddaną od 2013 roku żoną Roberta Lewandowskiego i spełnioną mamą Klary i Laury.

Chociaż trenerka jak dotąd nie pokazała twarzy dziewczynek, chętnie chwali się ich zdjęciami w sieci, oczywiście zachowując ich prywatność. Ania wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo ją uskrzydla i doskonale się w nim odnajduje.

Lewandowska od kilku lat jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się głównie wzmiankami związanymi z pracą. Przyzwyczaiła fanów do tego, że niechętnie mówi o życiu prywatnym, a w szczególności bliskich.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

  • Brytyjka będąc w ciąży po 3 tygodniach zaszła w kolejną ciążę

  • Kobieta podczas porodu dowiedziała się, że ma podwójny system rozrodczy

  • Mama znalazła w łóżku dziecka nietypowe robaki. Okazało się, że nie były to pluskwy

źródło: Instagram

Podobne artykuły

Gwiazdy

Aleksandra Szwed pochwaliła się córeczką i ukochanym. Wzruszający widok

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Karczmarczyk przekazała radosną nowinę. Właśnie urodziła

Czytaj więcej >
Dziecko znanej wokalistki

Gwiazdy

Ellie Goulding spodziewa się dziecka. Artystka przekazała radosną nowinę

Czytaj więcej >