portalparentingowy.pl
Kristin Lammert z rodziną

fot. facebook.com/kristin.bonett

Rodziła co trzy lata, zawsze tego samego dnia. Niezwykła historia rodziny z Florydy

25 Października 2021

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Udostępnij:

Kristin Lammert to wyjątkowa kobieta. Razem ze swoim mężem ma trójkę pięknych dzieci. Co ciekawe, wszystkie urodziły się 25 sierpnia! Lammert sprowadzała je na świat co trzy lata i wywoływała niemałe zdziwienie swoimi regularnymi wizytami na porodówce. Okazało się jednak, że nie jest jedyna.

Matka trójki dzieci dokonała zaskakującego odkrycia, gdy dowiedziała się, że jej przypadek nie jest aż tak wyjątkowy. Wszystkie trzy córki Lammert mają urodziny w ten sam dzień. Jednak nie udało jej się zająć głównego miejsca w Księdze Rekordów Guinnessa. Jedna rodzina ma pięcioro rodzeństwa urodzonego tego samego dnia.

Rodzina ma trójkę dzieci urodzone tego samego dnia

Historia Kristin Lammert jest naprawdę wyjątkowa. Kobieta mieszka w amerykańskiej miejscowości Oviedo na Florydzie razem ze swoim mężem i trzema małymi córeczkami. Jej wszystkie dzieci urodziły się w tym samym dniu. Pierwsza z nich przyszła na świat 25 sierpnia 2015. Rodzice dali jej na imię Sophie. Trzy lata później Kristin była znowu w ciąży. Na świat przyszła Giuliana. O dziwo, znowu padło na 25 sierpnia. Z czasem Lammert dowiedziała się, że jest w kolejnej ciąży.

- Po prostu nie dowierzaliśmy. Im bliżej byłam terminu porodu, tym częściej żartowaliśmy w domu na ten temat, a ja coraz bardziej chciałam, aby Mia urodziła się 25 sierpnia. Sophia nawet kiedyś żartowała, że na swoje szóste urodziny chce kolejną siostrę. Pomyślałam, że w sumie, dlaczego nie — opowiedziała kobieta.

Trzecia córeczka pojawiła się na świecie 2021 roku. Po raz kolejny padło na dzień 25 sierpnia. Rodzice oniemieli. Takie rzeczy nie zdarzają się często. Nie dość, że wszystkie córki mają urodziny tego samego dnia, to przychodziły na świat w regularnych odstępach.

Przemysław Czarnek

Ferie 2021/2022. Oficjalna lista terminów dla województw

CZYTAJ DALEJ

Rodzina Kristin nie jest jedyna

- To niezwykle rzadkie. Konsultowaliśmy się ze statystykami, ale mówią, że naprawdę trudno wskazać, jak często zdarza się coś takiego. W Księdze Rekordów Guinnessa jednak jest rodzina, która ma pięcioro rodzeństwa urodzonego tego samego dnia, a wtedy policzyli, że szansa na to jest jedna na 17 miliardów — przyznała położna ze szpitala, w którym rodziła Lammert.

Zatem szanse Kristin na takie zdarzenie były niezwykle małe. Jeden przypadek na 17 miliardów graniczy z cudem. Jeszcze większym zdziwieniem jest, że Lammert nie pobiła nawet rekordu. Jednej rodzinie przydarzyło się coś takiego aż 5 razy! Zorganizowanie urodzin dla tylu maluchów w jeden dzień na pewno nie jest łatwe. Obecnie przyjaciele Kristin żartują, że 25 sierpnia 2024 na świat musi przyjść jej czwarta córka. Myślicie, że się uda?

Źródło: parenting.pl

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

  • Uczniowie boją się włączać kamerki podczas lekcji. Czy są obowiązkowe podczas zajęć?

  • Zaczęła karmić dziecko w czasie zakupów. Reakcja klientów zaskoczyła kobietę

  • Kiedy starsi uczniowie wrócą do szkół? Ministerstwo Edukacji musiało zmienić swój plan

Czy dobrze znasz się na dzieciach? Ten quiz wyjaśni wszystkie wątpliwości!

Pytanie 1 z 10

Na czym polega zespół Angelmana?

Ranking gigantycznych noworodków. Rekordzista urodził się tak ogromny, że można złapać się za głowę

Slajd 1 z 4

Największy noworodek ważył ponad 10 kilo!

Największe dziecko na świecie urodziło się w 1995 roku we Włoszech na Półwyspie Apenińskim. Chłopiec w dniu narodzin ważył aż 10,2 kg. Mimo dużej wagi dziecko rozwijało się prawidłowo.Martyna KucharczykAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Podobne artykuły

Ciąża i poród

Czy można jeść kiwi w ciąży?

Czytaj więcej >

Ciąża i poród

Czy kobiety czują moment zapłodnienia? Pierwsze objawy ciąży można łatwo pomylić

Czytaj więcej >

Ciąża i poród

Czy można jeść oscypek w ciąży? Lepiej uważać

Czytaj więcej >

Ciąża i poród

Fioletowy motyl przy łóżeczku noworodka. Ma bardzo smutną symbolikę

Czytaj więcej >

Ciąża i poród

Sesja zdjęciowa z porodu. Nietypowy trend zyskuje popularność

Czytaj więcej >

Ciąża i poród

Starasz się o dziecko? Te trzy czynniki wpływają na twoją płodność

Czytaj więcej >