portalparentingowy.pl
mama i dziecko

fot. Polina Tankilevitch z Pexels, canva.com

Wybaczyła zdradę. Zaopiekowała się dzieckiem męża i jego kochanki

13 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Wioleta Piróg

Udostępnij:

31-letnia Krystyna opowiedziała swoją niezwykłą historię, możemy ją przeczytać na polki.pl. Kiedy była pewna, że jej życie i związek są idealne, dowiedziała się o czyś, co zburzyło jej cały dotychczasowy świat. Okazało się, że zdradził ją mąż, a do tego miał córkę.

Krystyna miała idealne życie. Kiedy słuchała narzekań swoich koleżanek, których mężowie nie szanują i je zdradzają, cieszyła się, że jej to nie dotyczy. Miała kochającego i wspaniałego męża, który traktował ją jak księżniczkę. Niestety w końcu poznała przykrą prawdę.

Zdrada w małżeństwie

Nadszedł dzień urodzin jej męża. Krystyna chcąc mu zrobić niespodziankę, przygotowała romantyczną kolację i założyła koronkową bieliznę pod sukienkę. Para od jakiegoś czasu starała się o dziecko, dlatego Krystyna była pewna, że pójdą do łóżka zaraz po kolacji.

Zamiast tego wydarzyło się zupełnie coś innego. Mąż Krystyny spóźnił się o godzinę, a po przybyciu wręczył jej bukiet białych róż. Wyjaśnił, że to na przeprosiny, a następnie wyznał, że ma już dziecko. Półroczną córeczkę o imieniu Natalka, którą musi się zaopiekować, ponieważ jej matka zginęła w wypadku samochodowym.

Bartek Jędrzejak

Bartek Jędrzejak zaskoczony zadaniami dla ósmoklasistów. "Czy polska szkoła oszalała?

CZYTAJ DALEJ

Czy można wybaczyć zdradę?

Okazało się, że mąż Krystyny miał dziecko z koleżanką z pracy, Ewą. Mieli romans, ale szybko się rozeszli. Kiedy Ewa wyznała mu, że jest w ciąży, obiecał, że będzie zajmował się dzieckiem i na nie płacił, ale nigdy nie będą rodziną, ponieważ on kocha tylko Krystynę.

Wypadek Ewy sprawił, ze dziecko trafiło do pogotowia opiekuńczego. Jedyną osobą, jaka mogła się nim zaopiekować, był mąż Krystyny, dlatego postanowił powiedzieć o wszystkim żonie, mając nadzieję, że ta mu wybaczy i razem z nim wychowa jego dziecko. Krystyna jednak pełna żalu nie zgodziła się na to i kazała mu się wyprowadzić.

Wybaczyła zdradę

Z czasem jednak zrozumiała, że wciąż bardzo kocha swojego męża i nie mogła przestać myśleć o nim i o jego córeczce. W końcu postanowiła zadzwonić i umówiła się na spotkanie z nim i Natalką. Widok półrocznej, ślicznej dziewczynki wzbudził w niej nieznane dotąd uczucia i od razu podjęła decyzję, że już jej nie zostawi. Krystyna i jej mąż zabrali dziecko do domu i stworzyli razem rodzinę.

- Dziś Natalka ma już prawie dwa lata i opieka nad nią sprawia mi ogromną radość. Nie wyobrażam sobie bez niej życia. I cieszę, się, gdy mówi do mnie „mama”. Kiedy nazwała mnie tak po raz pierwszy, poczułam się dziwnie, ale zaraz potem uświadomiłam sobie, że jestem dla niej, obok męża, najbliższą i najukochańszą osobą. Czyli mamą - cytuje kobietę portal polki.pl.

Niespotykane imiona dzieci Halejcio, Bardowskiej i Kowalczyk. Komenda nadał kultowe imię synowi

Halejcio, Bardowska, Kowalczyk i Komenda są już rodzicami. Jak nazwali swoje dzieci? Niektórzy zdecydowali się na popularne polskie imiona, a inni przy wyborze byli bardziej oryginalni. Tomasz Komeda wybrał kultowe imię dla syna, a Klaudia Halejcio zainspirowała się bohaterką ze szkolnej lektury.

Zobacz galerię >

Czy zdałbyś kartkówkę z polskiego? Sprawdź swoją wiedzę na temat lektur szkolnych

Pytanie 1 z 5

Która z tych bohaterek miała rude włosy?

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

  • Joanna Opozda pokazała pokój dla dziecka. Przez przypadek zdradziła za dużo

  • Nie pozwala nikomu całować swojego dziecka. Powód może Was zaskoczyć

  • Czesała córkę i nagle zamarła. Błyskawicznie zawiozła 13-latkę do lekarza

Źródło: polki.pl

Tagi:

Wioleta PirógAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Życie rodzinne

City break z dzieckiem. Czy jechać z maluchem do dużego miasta?

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Raport. Tyle kosztuje wychowanie dziecka w Polsce

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Zmiany w wypłatach 500 plus. Wejdą w życie już w czerwcu

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Podpowiadamy, w co ubrać się na Komunię dziecka

Czytaj więcej >
Siedziba ZUS

Życie rodzinne

ZUS przyjmuje już wnioski o RKO od uchodźców z Ukrainy

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Podpowiadamy, co dać dziecku w prezencie na Pierwszą Komunię

Czytaj więcej >