Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Zdrowie i pielęgnacja dziecka > Zaginęła 14-letnia Wiktoria. Do akcji włączono helikopter i psy tropiące
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 05.12.2023 09:55

Zaginęła 14-letnia Wiktoria. Do akcji włączono helikopter i psy tropiące

Zaginiona Wiktoria Saługa
Fot. Śląska Policja

Tarnogórscy policjanci poszukują 14-letniej Wiktorii Saługi. Dziewczynka oddaliła się z ośrodka leczniczego w Kamieńcu. Dziewczynka ma autyzm.

Do poszukiwań zaangażowano funkcjonariuszy z psami tropiącymi, a także helikopter. Policjanci apelują do wszystkich, którzy mogli widzieć dziewczynkę o przekazywanie informacji na nr tel. 112 lub 47 853 42 55.

Gdzie jest Wiktoria?!

Policjanci przekazali w komunikacie, że dziewczynka oddaliła się z miejsca, gdzie wraz z innymi podopiecznymi ośrodka leczniczego w Kamieńcu bała udział w zabawach zimowych.  W chwili zaginięcia Wiktoria Saługa była ubrana w czarne spodnie dresowe, czarne buty, czarną kurtkę,  jasne rękawiczki. Rysopis: wzrost 150 cm, krępa budowa ciała. Cecha charakterystyczna: koślawy chód.

Mundurowi ustalili, że dziewczynka mogła oddalić się autobusem miejskim w kierunku Pyskowic lub Gliwic. Ze względu na zaburzenia rozwojowe nastolatki i niską temperaturę, funkcjonariusze proszą okolicznych mieszkańców o pomoc w poszukiwaniach. 

Informacje należy kierować pod numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do dyżurnego tarnogórskiej jednostki pod numer 47 853 42 55.

Zobacz także:

Szpitale już czekają. Za chwilę zacznie się narodowe trucie dzieci

Niezawodny sposób na śliskie buty. Wystarczy krótka wycieczka do kuchni

Groźna bakteria paraliżuje szpitale. Uderzający wzrost zachorowań