Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Allegro znów to zrobiło. Wypuściło reklamę świąteczną, przy której nie powstrzymasz łez
Aneta Zabłocka
Aneta Zabłocka 01.12.2023 12:06

Allegro znów to zrobiło. Wypuściło reklamę świąteczną, przy której nie powstrzymasz łez

reklama świąteczna Allegro 2023
Fot. YouTube

Tegoroczna reklama świąteczna Allegro nosi tytuł "Dom" i jest tym, do czego firma przyzwyczaiła nas od dawna - prawdziwym wyciskaczem łez. Musicie koniecznie ją obejrzeć. 

Reklamy świąteczne Allegro

Już od kilku lat Polacy z utęsknieniem czekają na reklamy świąteczne Allegro. W ubiegłym roku były to "Listy do Mikołaja",  w których mały chłopiec pomaga sąsiadom. W reklamie z 2021 roku "To, co najważniejsze" śledzimy losy taty, niekoniecznie zakochanego w chłopaku córki.

Allegro co roku zaskakuje swoimi reklamami świątecznymi, ponieważ dokładnie tak, jak przewodnie ich hasło, przypominają o tym, co najważniejsze w świętach. Siedem lat temu reklama "English for beginners", czyli "Angielski dla początkujących" podbiła serca Polaków. Od tego czasu Polacy czekają na reklamę Allegro jak na prezent pod choinkę.

Reklama Allegro 2023

W 2023 roku reklama świąteczna Allegro nosi tytuł “Dom”, opowiada o pokoleniowej rodzinie i starym domu. Oczywiście, jak to w reklamach świątecznych, muzyka przenika do kości, a utrzymana w spokojnych barwach kolorystyka pozwala odczuwać emocje jeszcze silniej. Zobaczcie koniecznie, reklamę świąteczną Allegro. 

Inne reklamy świąteczne

Firmy prześcigają się w kreowaniu coraz bardziej wzruszających i chwytających za serce reklam świątecznych. Grudzień obfituje w reklamówki, które pod płaszczykiem głębokich uczuć, mają zachęcić nas do kupowania. Miesiąc temu reklamę wypuścił Disney, który oczywiście potrafi trafić prosto w serce.

"Świąteczne życzenia" nawiązują nie tylko do multikulturowej tradycji firmy, ale przede wszystkim do nowego filmu "Życzenie". 

Zobacz też:

W grudniu urodzisz... farciarza! Wychowywanie go to czysta przyjemność

Osłódź dziecku oczekiwanie! Jeszcze zdążysz zrobić pyszny kalendarz adwentowy

Jak zrobić zakupy z dzieckiem i nie zwariować? 5 sprawdzonych w boju sposobów
 

10 gier planszowych na świąteczne wieczory w rodzinnym gronie
gry planszowe na prezent Rebel
Nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla wielu z nas okazją do spotkań z najbliższymi. Przy wspólnym stole zasiądą przedstawiciele różnych pokoleń, by wspólnie celebrować ten wyjątkowy czas. To świetna okazja, by lepiej się poznać i zintegrować, a w rezultacie jeszcze bardziej do siebie zbliżyć.Jeśli potrzebujesz rozrywki odpowiedniej dla osób w różnym wieku, która świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych rozgrywek (od święta, ale nie tylko!), wybierz nowoczesne gry planszowe. Pozwolą one na spędzenie wartościowego czasu z najbliższymi, świetnie sprawdzą się też jako elegancki prezent. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy 10 najpopularniejszych tytułów – zarówno wśród nowości, jak i współczesnych klasyków. Poniżej znajdziesz listę wraz z krótkimi opisami. 
Czytaj dalej
Magia świątecznych prezentów. Jak wybrać idealny podarunek dla malucha?
zabawki Fisher Price
Święta to wyjątkowy czas, odmienny od codzienności. Dzieci, swoim śmiechem i swoją szczerością, dodają magii temu wyjątkowemu okresowi, sprawiając, że jest jeszcze bardziej niezwykły. Podczas świąt wiele rzeczy dzieje dla maluchów po raz pierwszy: ubieranie choinki, próbowanie wigilijnych potraw i oczywiście – rozpakowywanie prezentów! Pięknie opakowane przyciągają uwagę szkrabów i wywołują ekscytację. Co znajduje się w środku? Fisher-Price zadbało o to, aby świąteczne podarunki wywoływały radość i sprzyjały byciu razem.Poszukiwanie prezentów dla maluchów to nie lada wyzwanie dla dorosłych. Z jednej strony rodzice, dziadkowie i wujkowie chcą zrobić wrażenie na szkrabach. Z drugiej strony dbają o to, aby prezenty nie tylko przynosiły zadowolenie, ale też wspierały rozwój maluchów i ich wyobraźnię. Przecież zabawki to nie tylko źródło radości, ale też narzędzie do rozwijania umiejętności dzieci i stwarzania okazji do bycia razem.Obdarzanie najmłodszych zabawkami i wspólne spędzanie czasu w trakcie świąt pozwala tworzyć maluchom miłe wspomnienia, które będą im towarzyszyć przez całe życie. A jakie znaczenie dla dorosłych ma obdarowywanie dzieci? – Rodzic szukający pomysłów na prezent poświęca swój czas i swoje zaangażowanie, aby poznać ukryte czasem marzenia dziecka. Nie dość, że obdarowując dziecko, wprowadza siebie w pozytywny stan emocjonalny, to na dodatek ma możliwość  - poprzez odpowiedni wybór prezentów – pobudzać rozwój dziecka i kształtować jego zdolności – podkreśla psycholożka dziecięca, Aleksandra Piotrowska. Warto zatem docenić rolę obdarowywania w święta i wykorzystać możliwości, jakie prezenty stwarzają. Czym Ty obdarujesz maluchy w nadchodzące święta? Fisher-Price ma dla Ciebie propozycje, które sprawią, że świąteczne chwile będą wyjątkowe i ekscytujące dla całej rodziny. 
Czytaj dalej