Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Chwilę po porodzie poznała prawdę o swoim partnerze. Prowadził podwójne życie
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 23.03.2022 04:27

Chwilę po porodzie poznała prawdę o swoim partnerze. Prowadził podwójne życie

aubrecita
fot. tiktok.com/@aubrecita

Świeżo upieczona mama ledwo urodziła, kiedy odkryła, że jej partner ją zdradza. Swoją historią podzieliła się na TikToku. Internauci okazali jej wsparcie, a zachowanie ojca dziecka stanowczo skrytykowali.

TikTokerka znana jako Aubrecita to młoda mama, która po porodzie przeżyła koszmar. Kiedy karmiła swoje nowo narodzone dziecko, przypadkiem odkryła niewierność partnera.

Po urodzeniu dziecka odkryła zdradę partnera

Aubrecita po urodzeniu dziecka jeszcze przez kilka dni przebywała w szpitalu. Opiekujące się nią pielęgniarki poprosiły, aby zapisywała godziny, o których jadło jej maleństwo.

– Starałam się tego bardzo pilnować. Chciałam sprawdzić, która jest godzina, więc sięgnęłam po telefon mojego chłopaka, który akurat wtedy zasnął – wspomninała młoda mama.

Kiedy stuknęła w ekran telefonu, zobaczyła coś, w co nie mogła uwierzyć. Była to wiadomość od innej kobiety. Marissa napisała: "Chodź się przytulić".

Jakby tego było mało, kobieta zobaczyła także SMS-a, którego wysłał jej chłopak do kolegi. Jej treść brzmiała: "Dziecko nie wygląda jak ja".

"Ojciec roku"

Internauci byli wstrząśnięci opowieścią TikTokerki i w komentarzach pisali:

Bóg chciał, żebyś zobaczyła tę wiadomość. To znak, by iść dalej.

Ojciec roku. Jak on mógł się tak zachować.

Internauci negatywnie oceniali również Marissę, ale tiktokerka wytłumaczyła, że ona także została oszukana i nie była świadoma, że romansuje z mężczyzną, który jest w związku i spodziewa się dziecka. Dodała także że miał on kontakt jeszcze z kilkoma innymi kobietami w tamtym czasie. Na koniec wyznała, że nie są już razem.

Zobacz nagranie:

@aubrecita I know—I can’t believe he let his battery get that low either #babydaddyproblems #postpartum #formerteenmom ♬ original sound - kooze

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: Parenting

Tagi: poród