Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Edyta Pazura rozdrażniona sytuacją w polskiej szkole? Opublikowała szczery wpis
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 06.06.2022 15:36

Edyta Pazura rozdrażniona sytuacją w polskiej szkole? Opublikowała szczery wpis

Cezary i Edyta Pazura EA
fot. TRICOLORS/East News

Edyta i Cezary Pazura tworzą razem zgrany duet już od kilkunastu lat. W tym czasie zdążyli sprowadzić na świat trójkę dzieci, z których dwoje zadomowiło się już w progach szkolnych. Okazuje się jednak, że nawet dla sławnych rodziców polski system edukacji bywa stresujący. Edyta Pazura udowodniła to ostatnim wpisem.

Gwiazda postanowiła dać upust swoim emocjom przy pomocy krótkiego wpisu na Instagramie. Pazura skrytykowała nadmiar sprawdzianów i wyjazdów pod koniec roku szkolnego, przez które maluchom ciężej zdobyć dobre oceny.

Edyta Pazura skrytykowała polską szkołę?

- Proponuję robić na końcówce roku szkolnego jeszcze więcej sprawdzianów i wyjazdów typu "zielona szkoła" tak aby dzieci przypadkiem nie dostały lepszych ocen na świadectwach — napisała Edyta Pazura na Instagramie.

Po opublikowaniu krótkiego wpisu gwiazda więcej nie odniosła się już do danego tematu. Wyraźnie jednak rozdrażniła ją sytuacja panująca w szkole jej dzieci i postanowiła ją głośno skrytykować.

Rodzina Edyta Pazury

Przypominamy, że obecnie Edyta Pazura jest mamą trójki dzieci — Amelii, Antoniego i Rity. Dzieciaki często pokazują się na jej profilu w mediach społecznościowych, a sama gwiazda nie ukrywa, że są dla niej oczkiem w głowie. Z drugiej strony Pazura czasem bywa przytłoczona macierzyństwem. Podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN" gwiazda szczerze opowiedziała o swoich zmaganiach.

- Kiedy dzieci były młodsze, dochodziło do takich sytuacji, że jak jechałam na zakupy, to jeszcze krążyłam dookoła domu albo po Warszawie, żeby posłuchać radia w spokoju i być chwilę ze sobą — wyznała. Ciągły kontakt z maluchami bywa ciężki nawet dla najbardziej kochającego rodzica. Pazura stara się nie osładzać swojej codzienności w mediach, a jakiś czas temu pokazała nawet, jak kryje się przed dziećmi w łazience. Artykuł na ten temat można przeczytać tutaj.

Pazura

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy: