Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dziecko > Justyna Kowalczyk uczy syna jazdy na nartach. To zdjęcie chwyta za serce
Aneta Zabłocka
Aneta Zabłocka 12.11.2023 12:04

Justyna Kowalczyk uczy syna jazdy na nartach. To zdjęcie chwyta za serce

Justyna Kowalczyk syn
Fot. Facebook/East News

Syn Justyny Kowalczyk i tragicznie zmarłego Kacpra Tekieliego ma dopiero 2 lata, ale już wiadomo, że odziedziczył talent do sportów zimowych po rodzicach. Mama chłopca podzieliła się cudownym zdjęciem maluszka na nartach. 
 

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli pobrali się 24 września 2020 roku. Nieco ponad rok później na świat przyszedł ich syn Hugo. Zaraz po narodzinach potomka Kacper umieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, które opisał jednym słowem: "dom".

Związek Justyny i Kacpra został boleśnie przerwany, ponieważ 17 maja 2023 roku doszło do tragedii. Mąż sportsmenki zginął w szwajcarskich Alpach, gdy próbował zdobyć wszystkie czterotysięczniki. Od tamtej pory Justyna wychowuje syna sama. I robi to najlepiej, jak potrafi. 

Hugo Tekieli

W ciągu pół roku od śmierci męża Justyna pokazała światu, jak silną jest kobietą. Od samego początku niezrównanie zaszczepia w dziecku miłość do sportu i gór. Tym samym spełnia obietnicę daną mężowi po śmierci.

"Będziemy żyć tak, jak Kacper nas nauczył. Nauczył nas, że trzeba żyć, bo życie jest za krótkie, żeby się przejmować pierdołami. Będziemy zdobywać góry" - mówiła Justyna Kowalczyk. Ścieżkę rozwoju małego Hugo relacjonuje w mediach społecznościowych. A ostatnio podzieliła się słodkim zdjęciem malucha. 

Justyna Kowalczyk uczy dziecko jeździć na nartach

Jak na czterokrotną zwyciężczynię Pucharu Świata przystało, Justyna zaczyna trening syna od najmłodszych lat. Hugo Tekieli, który niedawno skończył 2 latka, ma już za sobą pierwszy zjazd na nartach.

Justyna Kowalczyk wrzuciła na media społecznościowe zdjęcie, na którym widzimy rozkosznego malucha w różowym kombinezonie zimowym. Do nóżek ma przypięte narty. "Pierwsze kroki na nartach" - napisała dumna mama. A my nie możemy się napatrzeć, jak dzielnie Hugo sobie radzi i jak biało jest już w Zakopanem!