Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy

Gwiazdy

Jerzy Stuhr
09.07.2024 11:48 Bez Basi był "samotny jak pies". Jerzy Stuhr nie żyje, z żoną spędził 53 lata

W wieku 77 lat zmarł Jerzy Stuhr. Wybitny aktor filmowy, teatralny i dubbingowy na zawsze odcisnął swój ślad w polskiej kulturze. Informacje o jego śmierci Onet.

Elżbieta Starostecka
18.06.2024 18:09 Rola "Trędowatej" przyniosła jej sławę. Od 58 lat pozostaje żoną jednego mężczyzny

Niedawno w mediach pojawiła się wieść, że Telewizja Polska planuje kręcić serial "Trędowata". I chociaż ekranizacja słynnej powieści Mniszkówny z pewnością przyciągnie przed ekrany mnóstwo widzów, wersja filmowa w reżyserii Hoffmanna z 1976 roku na zawsze będzie mieć miejsce w naszych sercach.Tak jak delikatna, piękna, pełna wdzięku Stefania Rudecka w wykonaniu Elżbiety Starosteckiej. To właśnie ta rola przyniosła jej największy rozgłos. Wydawałoby się, że przed aktorką błyskotliwa kariera, ale... Starostecka wycofała się w cień. I nie wyszła z niego przez 30 lat.

Ewa Bem
10.06.2024 13:40 Ewa Bem przeszła wielką metamorfozę. Fani przecierają oczy z niedowierzania

Ewa Bem bywa nazywana Pierwszą Damą Polskiego Jazzu i trudno się z tym określeniem nie zgodzić. Artystka 3 lata temu wróciła na scenę po przerwie spowodowanej ogromną tragedią. A teraz zaskoczyła wszystkich swoją nową fryzurą. Jest nie do poznania!Ewa Bem ma jeden z najbardziej charakterystycznych głosów na polskiej scenie muzycznej. Zachwyca niezmiennie od 1969 roku. Jej znakiem rozpoznawczym były zawsze świetnie ułożone kruczoczarne włosy. Ale to już przeszłość. Artystkę w nowym wydaniu mogliśmy zobaczyć na rozdaniu nagród festiwalu Wodecki Twist.

Karol Strasburger
09.06.2024 11:32 Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. "Gdy urodziła się Laura w moim życiu pojawił się spokój"

Karol Strasburger najbardziej znany jest z "Familiady". Od 1994 roku, czyli od 30 lat prowadzi ten uwielbiany program i w niedzielne popołudnia gości w naszych domach. Jednak Strasburger jest także cenionym aktorem i ma na swoim koncie mnóstwo ról.Jego życie nie było usłane różami. Jednak wszystko wskazuje na to, że 76-letni aktor od kilku lat jest naprawdę szczęśliwy. Spełnia się w roli męża i ojca. Jego córka Laurka za kilka miesięcy skończy 5 lat!

Pogrzeb matki Sienkiewicz
08.06.2024 17:05 Rok temu zmarła matka Sienkiewicz, która pomagała jej przy dzieciach. Tak żegnały ją wnuczęta

Wczoraj otrzymaliśmy smutną informację: zmarła aktorka Barbara Sienkiewicz. Osierociła dwoje małych dzieci — Piotrusia i Anię. Dla 9-letnich maluchów to był nie lada cios. Tym bardziej, że to druga ukochana osoba, która odeszła w ostatnim czasie.Rok temu, w maju 2023 roku odeszła ich babcia, mama Barbary Sienkiewicz. Kobieta pomagała aktorce przy dzieciach.

Barbara Sienkiewicz
08.06.2024 11:36 "Napisałam testament i zostawiłam go w domu". Barbara Sienkiewicz przygotowała się najgorsze

Barbara Sienkiewicz urodziła w wieku 60 lat. Powitała na świecie bliźnięta — Piotrusia i Anię. Obecnie dzieci mają już 9 lat i wiele wskazuje na to, że pójdą w ślady sławnej mamy.Aktorka zdawała sobie sprawę z tego, że jest zdecydowanie starsza niż większość mam. Dlatego postanowiła przygotować się na najgorsze i zostawiła testament, w którym przekazała informacje, kto powinien zająć się jej dziećmi.

Dzieci Barbary Sienkiewicz
07.06.2024 16:30 Jak mają na imię dzieci Barbary Sienkiewicz? Aktorka nadała im najbardziej popularne imiona w Polsce

Barbara Sienkiewicz występowała w kilku najbardziej popularnych serialach. Jednak największy rozgłos przyniosło jej macierzyństwo. Bowiem w 2015 roku gruchnęła wieść, że aktora urodziła bliźnięta w wieku 60 lat. Dzieci obecnie mają 10 lat. Barbara Sienkiewicz nadała im tradycyjne, piękne imiona.

Barbara Sienkiewicz
07.06.2024 14:55 O tej ciąży mówiła cała Polska. Tak wyglądała droga Barbary Sienkiewicz do macierzyństwa

W 2015 roku media rozpisywały się o Barbarze Sienkiewicz. Została okrzyknięta przez nie “najstarszą mamą w Polsce”, dlatego że w wieku 60 lat urodziła dwoje dzieci — bliźnięta.Piotrusiem i Anią zajmowała się sama. Barbara Sienkiewicz zmarła w nocy z czwartku na piątek 7 czerwca 2024 roku.

dziecko w Thermomixie
05.06.2024 14:00 Lekarka włożyła niemowlę do Thermomixa. Tłumaczy, dlaczego to zrobiła

Dla "lajków” można zrobić naprawdę wiele, a potwierdzają to niestety często różne gwiazdki i celebryci. Zdjęcia i filmy, jakie zamieszczają w mediach społecznościowych, czasem bywają aż żenujące – choć wydawać by się mogło, że niewiele może nas w tej kwestii zaskoczyć.Ostatnio uwagę internautów przykuła influencerka znana jako "Mama i Stetoskop”. Włożyła swoje malutkie dziecko do Thermomixa. W mediach zawrzało.

Janusz Rewiński
04.06.2024 16:39 "Nigdy nie jadłam tak pysznej mozzarelli". Janusz Rewiński ugościł mnie w swoim domu

Jeśli zapytać reprezentanta starszego pokolenia, kim był Janusz Rewiński, odpowiedź będzie oczywista: satyrykiem, przecież to Misiek z “Kabaretu Olgi Lipińskiej”, członek kabaretu Tey, partner Krzysztofa Piaseckiego w programie ”Ale plama”.Trochę młodsi powiedzą, że to aktor. Siara, którego zagrał w filmie "Kiler” Juliusza Machulskiego, przeszedł już do legendy polskiego kina. A najmłodsi... nic nie powiedzą. W ostatnich latach swojego życia Janusz Rewiński trzymał się z dala od kamer i publiczności. Właśnie takiego go poznałam.

Krzysztof Rutkowski
04.06.2024 14:07 Była partnerka Rutkowskiego o alimentach na starszego syna. "Bonusem przelał 12 tysięcy"

Krzysztof Rutkowski powoli już przestaje słynąć ze spraw, które rozwiązał. Raczej jest rozpoznawalny ze względu na luksus i przepych, w którym żyje.W swoich mediach społecznościowych chętnie chwali się tym swoim wystawnym stylem życia. Okazuje się jednak, że chociaż mu się powodzi, nie jest zbyt hojny, jeśli chodzi o utrzymywanie najstarszego syna.

Janusz Rewiński
04.06.2024 11:38 Janusz Rewiński: "Moi synowie mnie nie widzą miesiącami. Im to nie jest potrzebne i ja im nie jestem potrzebny"

“1 czerwca Tata stoczył walkę ze swoim stanem zdrowia. Niestety tym razem nie dał rady” – napisał na platformie X syn znanego aktora, Janusza Rewińskiego. Zmarł słynny ”Kiler”. Aktor znany także jako Misiek z “Kabaretu Olgi Lipińskiej” przez lata bawił publiczność. To niepowetowana strata. Miał 74 lata.

Teresa Lipowska
23.05.2024 10:39 Teresa Lipowska o swojej walce o macierzyństwo. "To był cud"

Teresa Lipowska to jedna z najbardziej znanych aktorek. Największą popularność przyniosła jej rola Barbary Mostowiak w serialu "M jak miłość", jednak ma ze sobą wiele wspaniałych ról, zajmowała się także dubbingiem.Wydaje się, że jej życie prywatne to także pasmo sukcesów. Szczęśliwe małżeństwo z Tomaszem Zaliwskim trwało nieprzerwanie przez 40 lat, doczekali się syna. Jednak teraz gwiazda opowiedziała o nieco trudniejszym okresie w swoim życiu.

Agata Młynarska
16.05.2024 08:19 "Pewnego dnia wyszedłem z jej domu i już nie wróciłem". Życie Agaty Młynarskiej to gotowy scenariusz na film

Dziennikarka, polonistka, działaczka społeczna. Agata Młynarska w marcu świętowała 35-lecie swojej kariery zawodowej. Jej życie zawodowe jest naprawdę ciekawe, tak samo zresztą jak to prywatne.Trzykrotnie wyszła za mąż, wychowała czworo dzieci. Po wielu zawirowaniach wydaje się, że Agata Młynarska odnalazła wreszcie swoje szczęście u boku obecnego męża.

Maja, Krzysztof i Krzyś Rutkowscy
09.04.2024 14:03 Rutkowski szykuje komunię synowi. Od bogactwa aż oko bieleje

Wszyscy rodzice przejmują się organizacją komunii dla swojego dziecka. Z roku na rok przyjęcia są coraz większe, jest na nich mnóstwo atrakcji dla gości, a ceny strojów i dekoracji przyprawiają o zawrót głowy.Celebryci mają jeszcze większe ambicje, niż zwykli śmiertelnicy. Za przykład mogą posłużyć detektyw Rutkowski i jego żona, którzy w tym roku organizują komunię dla syna. Przyjęcie jest zaplanowane z takim rozmachem, że raczej przypomina wesele. I to naprawdę spore.

Dagmara Kaźmierczak "Taniec z Gwiazdami"
24.03.2024 09:39 Dagmara Kaźmierska bije rekordy w "Tańcu z Gwiazdami". Jak tam trafiła?

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami" robi niezłe zamieszanie. Sędziowie są dla niej bardzo surowi, ale publiczność ją uwielbia. Jeszcze niedawno nie było wiadomo, czy gwiazda w ogóle będzie mogła chodzić, a teraz tańczy ogniste tango i robi to w swoim niepowtarzalnym stylu. To prawdziwa "Królowa Życia", jednak jej życiorys nie jest nieskazitelny.Telewizyjna gwiazda bryluje w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma już ponad milion obserwujących. Oprócz udziału w "Królowach życia", gdzie mogliśmy poznać jej ognisty temperament, ma na koncie także role filmowe. Nie każdy wie, że wydała dwie książki. Prywatnie Dagmara jest oddaną mamą, a swojemu synowi nadała wyjątkowo niespotykane imię, kojarzone z hitowym filmem z lat osiemdziesiątych. 

Katarzyna Nosowska
19.03.2024 16:52 Nosowska twierdzi, że zaszkodziła swojemu synowi. "Upośledziłam go"

Nosowska przyznaje, że była nadopiekuńczą matką, przez co mogła zaszkodzić swojemu synowi. Chciała dla niego jak najlepiej, ale teraz uważa, że zrobiła wiele błędów. Syn Katarzyny Nosowskiej ma już prawie 28 lat i ostatnio zdobył jeszcze większy rozgłos za sprawą swojego związku z 10 lat młodszą dziewczyną.Szczere słowa gwiazdy o jej sposobie wychowywania dziecka padły w wywiadzie dla Telewizji Polskiej, w której Katarzyna Nosowska nie pokazywała się przez 8 lat. W rozmowie mówi m.in. o tym, jak wychowywała swojego dorosłego już syna. Katarzyna Nosowska dzisiaj jest nie tylko gwiazdą muzyki, ale także autorką świetnych książek.

Anna Lewandowska z córkami
14.03.2024 12:34 Anna Lewandowska opowiada o córkach. Tak szczere wyznanie może zaskoczyć

Dzieci sławnej pary są na ustach całego świata, ale Lewandowscy starają się chronić ich prywatność. Starsza córka, Klara, ma niecałe 7 lat, a młodsza Laura skończyła już 3. Okazuje się, że dziewczynki to kompletne przeciwieństwa. "Jak to możliwe, by nasze dzieci były tak bardzo różne od siebie?" - pyta retorycznie Anna Lewandowska w rozmowie z Januszem Schwertnerem dla Goniec.pl.Spotkanie odbyło się przy okazji startu nowego projektu "Active8 with Ann", realizowanego w Polsce we współpracy z fundacją Zwolnieni z Teorii. Lewandowska zaprasza do niego osoby w wieku od 14 do 26 lat. Jak sama mówi, w obliczu coraz gorszych statystyk dotyczących zdrowia psychicznego młodzieży, chciała pokazać im, że nie są bezradni, że mają siłę i mogą działać. W czasie rozmowy Anna Lewandowska szczerze opowiedziała m.in. o swoich córeczkach.

Andrzej Marek Grabowski Pan Tik-Tak
05.03.2024 10:51 Pan Tik-Tak przez dekady bawił polskie dzieci. Gdzie zniknął i co się teraz z nim dzieje?

"Która godzina, pyta rodzina, jak świat jest wielki wszerz i wzdłuż!" Kto dorastał w latach 80 i 90 ten doskonale pamięta tę piosenkę. "Pan Tik-Tak", "Ciuchcia" i "Budzik" – to programy naszego dzieciństwa! Twarz człowieka, który je stworzył, w tamtych czasach była znana wszystkim dzieciom, ale dzisiaj niewiele osób go pamięta. Co słychać u Pana Tik-Taka?Andrzej Marek Grabowski, czyli pierwszy Pan Tik-Tak, Urodził się 22 lipca 1956 roku w Warszawie. Tworzył najlepsze programy telewizyjne dla dzieci i pisał kultowe piosenki zespołu "Fasolki". Ale odkąd ostatni z jego programów zniknął z anteny TVP, o Grabowskim zrobiło się cicho. Przynajmniej w telewizji. Co dzisiaj robi człowiek, bez którego nasze dzieciństwo nie wyglądałoby tak samo?

Szymon Bieniuk z Anną Przybylską
01.03.2024 12:12 Syn Anny Przybylskiej skończył 18 lat. Urodę odziedziczył po mamie

Gdy Anna Przybylska zmarła, jej starszy syn miał zaledwie 8 lat. Dzisiaj Szymon jest już pełnoletni, kończy naukę w liceum, a jego podobieństwo do mamy jest uderzające.Szymon Bieniuk jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się informacjami ze swojego życia. W jednym z wywiadów przyznał, że bardzo tęsknił za swoją mamą, ale teraz jest mu łatwiej. Od śmierci aktorki zmienił się nie do poznania. Teraz to bardzo przystojny młody mężczyzna.

kobieta
28.02.2024 09:37 Szykuj się! Te znaki zodiaku mogą liczyć na przypływ gotówki w marcu

Wiosna to dobry moment, żeby odważyć się na zmiany. Chcemy realizować odkładane plany, zadbać o siebie, albo zrobić remont. Często blokuje nas brak środków, żeby te zamiary zrealizować. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku będą miały na to świetną okazję, bo w marcu czeka je prawdziwy deszcz pieniędzy!Bądźmy szczerzy, większość z nas czyta horoskopy, chociaż się do tego nie przyznaje. Czasem dowiadujemy się z nich czegoś, co może pomóc podjąć decyzję odkładaną od dłuższego czasu. Zerkamy w różne przepowiednie, licząc na odrobinę nadziei na przyszłość. W marcu niektóre znaki będą mogły rzeczywiście spojrzeć z optymizmem na swoją przyszłość, przynajmniej w sferze finansowej. 

Pies i Kot film
23.02.2024 11:14 Zwariowana komedia przygodowa nie tylko dla miłośników czworonogów

Bezpański pies i kotka influencerka muszą działać łapa w łapę, aby odnaleźć drogę do domu i nie dać się złapać przebiegłemu złodziejowi. Międzypokoleniowy humor, znakomite efekty specjalne i zwroty akcji, od których można dostać kota.

Olga Frycz
06.02.2024 12:19 Cekinowa mini pokazała za dużo. Aktorce nieźle się oberwało

Olga Frycz została mocno skrytykowana za strój, w jakim odbierała swoją córkę z przedszkola. Internautkom nie spodobała się jej cekinowa mini, która według nich, pokazała za dużo. Na znaną aktorkę wylała się fala hejtu.Na swoim Instagramie Olga Frycz dzieli się historiami ze swojego macierzyństwa. Ma prawie 350 tys. obserwujących, a wśród nich liczne grono matek. Jej strój nie spodobał się części z nich. Z drugiej strony wiele pań pochwaliło Frycz za odważną, ale świetną stylizację.

Ewa Wachowicz
23.01.2024 15:08 Ewa Wachowicz zdradziła sekret swojej figury. Ten koktajl z dwóch składników to hit

Dwa składniki wystarczą, aby sporządzić koktajl, który regularnie pije Ewa Wachowicz. Ten napój pomoże w walce z nadwagą, wspierając pracę jelit. Poprawi także odporność i usprawni działanie układu krwionośnego.Ewa Wachowicz ma 53 lata, a zgrabnej sylwetki i pięknej cery mogą jej pozazdrościć nawet dwudziestolatki. Miss Polonia podzieliła się swoim sposobem na wsparcie odporności i oczyszczanie organizmu. Sekretem jest siemię lniane.

Aneta Kręglicka
17.01.2024 10:36 Wielka strata w życiu Anety Kręglickiej. Miss Świata nie może się z nią pogodzić

Aneta Kręglicka niewiele mówi publicznie o swoim życiu prywatnym. Tym razem postanowiła podzielić się z fanami tym, co przeżywa. Kręglicka straciła matkę.Pierwsza polska miss świata mówi o swojej żałobie po śmierci mamy. Wspomina też, jak ciężko było, gdy wcześniej odszedł jej ojciec. Pod poruszającym postem nie brakuje kondolencji i wyrazów wsparcia.

Aneta Zając Hashimoto
03.01.2024 11:13 "Co się stało z Marysią?” Na nowych zdjęciach widzowie nie poznają aktorki

Jeśli ktoś nie śledzi na bieżąco serialu "Pierwsza miłość”, może być zaskoczony. Aktorka, która wciela się w postać Marysi, bardzo ostatnio się zmieniła. Najwierniejsi fani jednak wiedzą, w czym rzecz. Aneta Zając cierpi na coraz bardziej powszechną wśród kobiet chorobę.Choroba Hashimoto to zapalenie tarczycy, którego jednym z objawów są właśnie kłopoty z wagą. Chora osoba może wciąż na zamianę chudnąć i tyć, a jej styl życia niewielki ma na to wpływ. 

Michał Wójcik nowa partnerka
18.12.2023 13:18 Ich historia miłosna została boleśnie przerwana. Michał Wójcik opowiedział o stracie

Na scenie bawi do łez, a w życiu sam ostatnio wiele przepłakał. Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru w ciągu ostatniego roku przeszedł wiele ciężkich chwil. W marcu pożegnał ukochaną kobietę, która przegrała zmagania z nowotworem. Pozostawiła go z czteroletnim synkiem.Ciężko pozbierać się po takiej tragedii, a jeszcze trudniej wytłumaczyć dziecku śmierć mamy. Z tym wszystkim przyszło się niestety zmierzyć Wójcikowi. Po tych ciężkich chwilach, które ma za sobą, zdaje się, że znów zaczyna świecić dla niego słońce. Także w sferze uczuciowej.

Rolnik szuka żony dzieci
15.12.2023 11:52 Im się udało założyć rodzinę. Tyle dzieci urodziło się w "Rolnik szuka żony"

Zakończyła się 10. edycja programu "Rolnik szuka żony”. Widzowie, którzy z wypiekami na twarzy śledzili losy jego uczestników, pozostali chyba w lekkim niedosycie. Zaledwie dwie pary połączyło uczucie! Czy uda im się założyć rodzinę? Kibicujemy im i trzymamy za to kciuki. Liczymy, że wkrótce pojawi się informacja o ciąży którejś z pań. Do tej pory, dzięki show na świat przyszła już całkiem spora gromadka dzieciaków.