Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Kasia Tusk pokazała, jak odpoczywa na plaży. Nagle internautka skrytykowała stylizację jej córki
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 27.06.2022 18:00

Kasia Tusk pokazała, jak odpoczywa na plaży. Nagle internautka skrytykowała stylizację jej córki

Kasia Tusk EA
fot. TRICOLORS/East News, canva.com

Kasia Tusk pokazała w sieci, jak wypoczywa na plaży z koleżanką i dziećmi. Pod malowniczym zdjęciem ukazały się dziesiątki komentarzy. Jedna z internautek zwróciła uwagę na stylizacje dziewczynek. Stwierdziła, że kompletnie na nadają się na wypoczynek nad morzem.

Chociaż większość komentarzy pod zdjęciem Kasi Tusk była pozytywna, to jedna z obserwatorek nie szczędziła słów krytyki. Jej zdaniem gwiazda chciała ubrać dziecko zbyt "arystokratycznie".

Kasia Tusk pokazała, jak wypoczywa na plaży

Kasia Tusk to obecnie jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Jej strona MakeLifeEasier do tej pory cieszy się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem w świecie mediów. Dziś gwiazda jest mamą dwóch dziewczynek i mieszka z nimi oraz partnerem Jakubem Sobolewskim w Sopocie. Chociaż Tusk chroni prywatność dzieci i stroni od pokazywania ich twarzy, to czasem zdarza jej się zrobić wyjątek.

Korzystając z kilku ciepłych dni, Kasia Tusk wybrała się z koleżanką i dziećmi na plażę. Pochwaliła się piknikiem na piasku na Instagramie.

- Ślicznie wyszły te zdjęcia. - Piękny by ze zdjęcia obraz wyszedł, gdyby was ktoś dobry namalował. - Jakie to wszystko piękne! - komplementowali fani.

Internautka skrytykowała stroje dzieci

Kobiety zapozowały do fotografii w lekkich, jasnych sukienkach. Odpowiednie stylizacje miały również dziewczynki, które podczas pikniku wyglądały jak z obrazka. Nie wszystkim stroje te jednak przypadły do gustu. Jednak z internautek szczerze powiedziała, co o nich myśli.

- Ależ chcemy być angielscy, chcemy być arystokratyczni. Kto tak ubiera dzieci na plaże? - napisała obserwatorka. Nie doczekała się jednak odpowiedzi Kasi Tusk.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Tagi: kasia tusk