portalparentingowy.pl > Dziecko > Ludzie podejrzewają, że nosi perukę. 11-miesięczne chłopiec ma niesamowicie gęste włosy
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 04.07.2022 12:16

Ludzie podejrzewają, że nosi perukę. 11-miesięczne chłopiec ma niesamowicie gęste włosy

Matka z dzieckiem
fot. instagram.com/jina_aktar/

Większość dzieci rodzi się z delikatną kępką włosów, które wraz z dorastaniem nabierają na gęstości. W przypadku tego malucha było jednak inaczej. Synek 24-letniej Jiny Aktar może pochwalić się niezwykle gęstą czupryną. Wielu ludzi dopytuje się nawet, czy nosi perukę.

O takie włosy, jak ma ten 11-miesięczny chłopiec, modli się niejedna dorosła osoba. Maluch swoją czupryną zachwyca i przyciąga uwagę szerokiego grona internautów. Jego zdjęcia stały się hitem w sieci.

Chłopiec nosi perukę?

Jina regularnie dostaje pytania dotyczące włosów jej synka. Ludzie zastanawiają się, czy mama stosuje specjalne środki, wymyślne sztuczki, a nawet, czy zakłada chłopcu perukę. Wszystkie te teorie są jednak błędne. Gęste i grube włosy maluch odziedziczył po tacie.

- Ludzie zawsze pytają, czy włosy Naayila to peruka. Zastanawiają się nawet, czy je suszę lub używam jakichś specjalnych produktów. Ale jego włosy są po prostu naturalnie jedwabiste i gęste — jak u jego taty — wyznała Jina.

11-miesięczny maluch zachwyca czupryną

Jina przyznała, że maluch od razu urodził się z pokaźną fryzurą. Mimo to dwa tygodnie później zgolono mu wszystkie włosy — taka bowiem jest islamska tradycja. Na głowę chłopca jednak dość szybko wróciła gęsta czupryna. Teraz bywa ona nawet problematyczna. Mama chłopca stara się związywać jego włosy w kucyk, by nie zasłaniać mu oczu.

- Żartuję, że zabrał mi włosy po urodzeniu. Moje zawsze były cienkie — mówi Jina.

Chłopiec natychmiast zwrócił na siebie uwagę internautów, a dla wielu z nich stał się obiektem zazdrości. Pod każdym jego zdjęciem sypią się zachwyty.

- Nie mogą uwierzyć, że to rzeczywiście jego włosy — napisał jeden z obserwatorów.

@jina_aktar

Healing my inner child brushing my kids hair the way I wished my mom had the time to do for me when I was little. I’m trying my best to make the most out of only having boys 😅

♬ Chorabali - Shitom Ahmed

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: Ofeminin

Tagi: włosy