Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Córka księżnej Kate skradła serca tłumu. Wideo trafiło do sieci
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 27.06.2022 11:03

Córka księżnej Kate skradła serca tłumu. Wideo trafiło do sieci

Córka księżnej Kate EA
fot. Rex Features/East News, https://www.tiktok.com/@the_blazing_royals

Księżniczka Charlotte, córka księżnej Kate i księcia Williama, podczas platynowego jubileuszu swojej babci pojawiła się z rodzicami w Walii w zamku Cardiff. Gdy rodzina królewska witała się z tłumem, dziewczynka sprawiała wrażenie bardzo zawstydzonej. W pewnym momencie jednak zaskoczyła wszystkich.

Drobny gest skradł serca internautów i sprawił, że krótkie wideo z udziałem dziewczynki stało się hitem sieci. "Co za uroczy moment" - napisał autor nagrania. Trudno się z nim nie zgodzić.

Córka księżnej Kate skradła serca internautów

Księżna Kate i książę William są obecnie rodzicami trójki dzieci. Podczas platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II ich wszystkie pociechy zaczęły zwracać na siebie szczególnie dużą uwagę. Chociaż maluchy są przygotowane do publicznych wystąpień i pojawiania się w blasku fleszy, to nadal potrafią się wygłupiać. Jakiś czas temu głośno było o zachowania księcia Louisa na balkonie Pałacu Buckingham. 4-latek jasno dawał do zrozumienia, że jest zmęczony uroczystością i dawał popis prawdziwych min. Jego zachowanie skomentowała nawet superniania.

Tym razem chłopca przyćmiła jego siostra, która skradła serca zgromadzonych podczas witania tłumu w Walii. Księżniczka Charlotte była widocznie zestresowana i onieśmielona obecnością zgromadzonych. Jednak kiedy jedna z osób wyciągnęła do niej dłoń na przywitanie, kilkulatka przełamała się i z uroczym uśmiechem nią potrząsnęła.

Internauci zachwyceni gestem księżniczki

Krótkie wideo sprawiło, że księżniczka Charlotte zyskała ogromną sympatię internautów. Sam autor stwierdził, że córka Kate jest naprawdę urocza. Na film zareagował prawie milion osób, a tysiące zostawiły po sobie komentarz.

- Charlotte wygląda jak kobieta, która planuje zostać królową.

- Charlotte jest taka słodka!

- Śliczna i nieśmiała jak jej cudowna babcia. - I ten uśmiech gdy została zauważona. - Charlotte wygląda jak królowa — czytamy.

Zobacz wideo:

@the_blazing_royals What a lovely moment 🥰 #princewilliam #royalfamily ♬ original sound - TBR

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: jastrzabpost.pl