Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Wybrała dla dziecka nietypowe imię. Gdy się nim pochwaliła, spadła na nią fala krytyki
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 27.06.2022 13:34

Wybrała dla dziecka nietypowe imię. Gdy się nim pochwaliła, spadła na nią fala krytyki

Mama z dzieckiem
fot. https://www.tiktok.com/@adacometbritt

Jedna z użytkowniczek aplikacji TikTok postanowiła pochwalić się imieniem, które wybrała dla swojego dziecka. Okazało się, że zdecydowała się na połączenie ważnej dla siebie liczby z imieniem ulubionego bohatera animowanego. Na młodą mamę natychmiast spadła fala krytyki.

Imię, które wybierzemy dla dziecka, prawdopodobnie będzie mu towarzyszyć już do końca życia. Wbrew pozorom może ono wpłynąć na relacje dorastającej osoby z innymi, a także zaważyć na jej dalszym życiu. Mimo to rodzice często podejmują oryginalne decyzje.

Wybrała dla dziecka oryginalne imię

Brittany Marie Davison funkcjonuje na TikToku pod pseudonimem adacometbritt. Na swoim profilu otwarcia opowiada o macierzyństwie i swoim dorastającym dziecku. Jakiś czas temu pochwaliła się imieniem, jakie wybrała dla malucha. Okazało się, że podjęła bardzo oryginalną decyzję.

Synek Brittany przyszedł na świat 12 lutego 2022 roku. Kobieta wraz z mężem postanowili wybrać dla niego wyjątkowe imię. Połączyli swoją ulubioną liczbę z postacią z filmu "Król Lew" i w ostateczności nazwali swoje dziecko Seven Simba. Przypominamy, że Simba to główna postać z produkcji "Król Lew", a Seven po angielsku oznacza liczbę siedem.

Matkę zalała fala krytyki

Internauci natychmiast zareagowali. Wielu z nich nawet nie wierzyło w słowa młodej mamy. Kobieta, by udowodnić, że naprawdę nazwała syna Seven Simba pokazała na TikToku jego akt urodzenia. Wyjaśniła także, że zwykle mówią do chłopca Seven, ale zdarza im się również wołać go imieniem Simba.

Decyzja rodziców spotkała się z ogromnym hejtem. Internauci krytykowali ich wybór, a niektórzy nawet martwili się o przyszłość dziecka.

- Chyba żartujesz, prawda?

- Biedny dzieciak. Będzie musiał dorastać z tym imieniem i nosić je przez całe życie. - To jest śmieszne — czytamy.

Co sądzicie o wybranym imieniu?

cite="https://www.tiktok.com/@adacometbritt/video/7112462727209159941" data-video-id="7112462727209159941" style="max-width: 605px;min-width: 325px;" >

@adacometbritt Reply to @skinnyrebecca ♬ This is What It Looks Like - Craig Finn

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: edziecko.pl