Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Dziecko > W zabawce jej syna ukryto tajemniczy list. Gdy mama go przeczytała, przeżyła wstrząs, "absolutnie obrzydliwe"
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 03.07.2022 15:57

W zabawce jej syna ukryto tajemniczy list. Gdy mama go przeczytała, przeżyła wstrząs, "absolutnie obrzydliwe"

Płaczący chłopiec canva PRO
fot. tkhatsko, canva.com

Na jednej z facebookowych grup pewna mama opowiedziała o tajemniczej kartce, którą znalazła w zabawce swojego syna. Gdy zapoznała się z jej zawartością, zamarła. „Na szczęście mój syn nie potrafi jeszcze czytać” – wyznała kobieta.

Mama była przekonana, że jej dziecko cieszy się zwykłą i niewinną zabawką. Okazało się jednak, że bardzo się myliła. Treść listu, który schowano wewnątrz drobiazgu, wstrząsnąłby niejednym.

Znalazła tajemniczy list w zabawce

Internautka postanowiła podzielić się historią, która dotknęła jej kilkuletniego syna. Będąc z nim w jednym z popularnych australijskich dyskontów, uwagę chłopca przykuła pewna zabawka. Gdy wziął ją do ręki, nagle znalazł tajemniczy list. Szybko przekazał go mamie.

- Poszliśmy do Kmart w Penrith w Australii i w zabawce mojego syna znaleźliśmy taki liścik — relacjonuje matka.

Kiedy kobieta zapoznała się z treścią kartki, przeżyła prawdziwy wstrząs. Nie mogła uwierzyć, że ktoś zostawiłby po sobie coś takiego.

- Umrzesz za 10 dni — brzmiała treść listu.

Sklep przeprosił kobietę

- To absolutnie obrzydliwe, że ludzie robią coś takiego szczególnie z zabawkami dla dzieci. Na szczęście mój syn nie potrafi jeszcze czytać — wyznała kobieta. Australijka była tak poruszona, że podzieliła się swoją historią na facebookowej grupie. Post osiągnął duże zasięgi i sprawił, że zareagowali nawet przedstawiciele sklepu.

- Obsługa klienta jest dla nas bardzo ważna. Bardzo nam przykro, że miała pani takie doświadczenie w sklepie w Penrith — napisali.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: Popularne

Tagi: zabawka