Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Maja Hyży opowiedziała o wychowaniu dzieci
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 13.11.2021 01:00

Maja Hyży opowiedziała o wychowaniu dzieci

Maja Hyży
Fot: Instagram, majahyzy

Maja Hyży jest matką trójki dzieci. Zdradziła jakie metody wychowawcze stosuje. Najważniejsze są dla niej obowiązki, a w jej domu panuje dyscyplina. - Ale jest to spowodowane tym, że moje dzieci mają dużo energii... -wyznała.

Maja Hyży zyskała popularność, dzięki uczestnictwu w muzycznym talent show X-Factor, gdzie zdobyła czwarte miejsce. Była wtedy żoną Grzegorza Hyżego, z którym wystąpiła w programie. Para doczekała się bliźniaków, ale niestety ich małżeństwo nie przetrwało. Obecnie muzyk związany jest z Agnieszką Hyży, z którą także ma dziecko.

Maja Hyży wychowuje trójkę dzieci

Maja Hyży także ułożyła sobie życie z kimś innym. Obecnie jest w związku z Konradem. Mężczyzna, u którego boku odnalazła szczęście, nie jest związany z show-biznesem, a celebrytka stara się chronić jego prywatność. Rok temu Maja ze swoim wybrankiem zostali rodzicami. Na świat przyszło ich wspólne dziecko. Celebrytka dobre wieści przekazała za pośrednictwem Instagrama, gdzie pokazała zdjęcie córeczki, Antoniny.

W domu celebrytki panuje dyscyplina

Maja Hyży udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post, w którym opowiedziała, jakie metody wychowawcze stosuje. Mówiła, że w jej domu panuje dyscyplina i jest sporo zakazów. Tłumaczyła to tym, że jej dzieci mają dużo energii i często nie chcą spełniać jej próśb oraz wykonywać swoich obowiązków:

- Na pewno obowiązki są na pierwszym miejscu. Jeżeli lekcje są odrobione, lektura przeczytana, dzieci nauczone, pokój posprzątany, pies wyszedł na spacer to wtedy można zagrać, czy się pobawić. Albo wyjść na spacer z kolegami. Natomiast jeżeli to wszystko nie jest zrobione to niestety. Obowiązki są u nas na pierwszym miejscu -powiedziała celebrytka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: jastrzabpost.pl

Tagi: Maja Hyży