Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Małgorzata Tomaszewska pokazała córeczkę. Dziewczynka ma fantastyczne włosy
Aneta Zabłocka
Aneta Zabłocka 25.02.2024 11:04

Małgorzata Tomaszewska pokazała córeczkę. Dziewczynka ma fantastyczne włosy

Małgorzata Tomaszewska
Fot. Kapif

Jest! Pierwsze ujęcia dumnej mamy i rozkosznej córeczki. Była prezenterka "Pytania na Śniadanie" podzieliła się z fanami pierwszymi ujęciami z córką. Tomaszewska zdradziła, w jakim szpitalu rodziła. Fani zachwycili się  włoskami maluszka. Taka grzywa zdarza się rzadko. 

Małgorzata Tomaszewska córka

O tym, że Małgorzata urodziła dowiedzieliśmy się ze słów dumnego dziadka - Jana Tomaszewskiego.  O narodzinach wnuczki poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych dumny tata dziennikarki. 

"Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej".

Sam okres ciąży był dla Małgorzaty bardzo stresujący. Kobieta nie tylko w tym czasie zachorowała na ospę, która mogła skutkować powikłaniami po ciąży, ale w dodatku z dnia na dzień straciła pracę w TVP. Na szczęście, żadne z tych wydarzeń nie przyniosło przykrych skutków. Narodziny córeczki przyćmiły wszystkie złe wspomnienia. 

Imponująca fryzura

Tomaszewska na Instagramie napisała w poście:

To nasze pierwsze chwile razem 🥹🥰 Mam na imię Laura i jestem już z Wami ❤️ Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat ❤️

i zamieściła zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. Jak się okazuje, prezenterka rodziła w publicznym szpitalu św. Zofii w Warszawie. 

Tym, co zwraca uwagę, są niezwykle gęste, ciemne i kręcone włosy dziewczynki. Tak zupełnie inne od włosów dziennikarki. Na zdjęciu widać, że Małgosia dumna jest i szczęśliwa po przywitaniu córeczki na świecie. 


 

Małgorzata Tomaszewska mąż i syn

To drugie dziecko Małgosi Tomaszewskiej. Kobieta wychowuje już synka. Enzo, bo tak ma na imię, chłopiec urodził się w 2017 roku. Jest owocem drugiego małżeństwa Tomaszewskiej z  Ahmet Seyfi Yigit Tarci, mężczyzna był jej długoletnim sąsiadem. Wcześniej dziennikarka była żoną kierowcy, po ślubie z nim przyjęła nazwisko Słomina, jednak związek się rozpadł. Laura, bo tak będzie nazywała się malutka, jest córką Tomaszewskiej i jej nowego partnera Roberta, o którym nie wiadomo za wiele.

Laura, to imię w 2023 roku wybrano aż 4602 razy. Imię Laura pochodzi od łacińskiego słowa laur, to imię roślinne. Dziewczynka o tym imieniu jest bardzo radosna, serdeczna i zawsze uśmiechnięta. W grach i zabawach nigdy nie oszukuje, już w przedszkolu cechuje ją wysoka moralność. Laurka jest samodzielna i odważna, śmiało kroczy przed siebie i poznaje świat, którego jest bardzo ciekawa.

Gratulujemy mamie i życzymy wszystkiego najlepszego dla maleństwa. 

Zobacz też: 

Patologia ciąży, to naprawdę PATOLOGIA. "Idę zapalić, pilnuj drzwi"

Dieta ketogeniczna w ciąży. Czy to na pewno dobry pomysł?

Pacjentki wybrały. Oto najlepsze położne w Polsce