Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Małgorzata Tomaszewska urodziła! Powitała na świecie córeczkę
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 21.02.2024 07:35

Małgorzata Tomaszewska urodziła! Powitała na świecie córeczkę

Małgorzata Tomaszewska
Fot. Instagram

Druga ciąża Małgorzaty Tomaszewskiej nie tylko była zaskoczeniem dla fanów, ale także nie była łatwa. Prezenterka miała problemy zdrowotne, a tuż tuż przed porodem straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie". Jednak teraz to już nie ma znaczenia. Tomaszewska przekazała dobre wieści, jej córeczka jest już na świecie

To drugie dziecko Małgosi Tomaszewskiej. Kobieta wychowuje już synka. Enzo, bo tak ma na imię, chłopiec urodził się w 2017 roku. Jest owocem drugiego małżeństwa Tomaszewskiej z  Ahmet Seyfi Yigit Tarci, mężczyzna był jej długoletnim sąsiadem. Wcześniej dziennikarka była żoną kierowcy, po ślubie z nim przyjęła nazwisko Słomina, jednak związek się rozpadł. Laura jest córką Tomaszewskiej i jej nowego partnera Roberta.

Małgorzata Tomaszewska urodziła córkę

O narodzinach córki dziennikarka poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych dumny tata dziennikarki. 

"Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej".

Droga do szczęścia byłej prezenterki "Pytania na śniadanie" była dość wyboista. O jej pierwszym mężu wiadomo niewiele, para żyła poza blaskiem fleszy i rozstała się po cichu. Następnie Tomaszewska związała się z sąsiadem, z którym przez wiele lat pozostawała w przyjacielskich relacjach. Ahmet Seyfi Yigit Tarci pochodzi z Turcji. Para doczekała się synka, którego nazwali Enzo, chłopiec ma już sześć lat.

W 2022 roku dziennikarka przekazała informację o rozwodzie, jednak do rozpadu związku miało dojść wiele miesięcy wcześniej. Aktualny partner Tomaszewskiej ma na imię Robert, jednak ponadto niewiele o nim wiadomo. Para prawdopodobnie zaczęła się spotykać w czasie, gdy Tomaszewska jeszcze nie była rozwódką. Paparazzi przyłapali ich w Sopocie latem 2022 roku. Mężczyzna nie jest związany z mediami, nie zobaczymy jego zdjęć na Instagramie Tomaszewskiej, ani na okładkach kolorowych magazynów. 

Ciężka ciąża Tomaszewskiej

Dziennikarka na bieżąco informuje o tym, co dzieje się w jej życiu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Stąd też wiadomo, że w listopadzie zeszłego roku Tomaszewska zachorowała na ospę. Choroba jest szczególnie niebezpieczne dla ciężarnych do 20. tygodnia ciąży. Na szczęście Małgorzata była już po tym najtrudniejszym okresie, ale nastrój i tak miała kiepski, bo choroba mocno jej dokuczyła.

Niestety na tym nie skończyły się jej problemy. Zaledwie 6 tygodni przed planowanym terminem porodu została wykreślona z grafiku “Pytania na śniadanie”. To nie było łatwe pożegnanie, ponoć nikt się tego nie spodziewał, a redakcyjni koledzy mówili wprost: Tak się nie robi.

Tomaszewska wybrała piękne imię dla córki

Małgorzata Tomaszewska nazwała córeczkę Laura, to imię w 2023 roku wybrano aż 4602 razy. Imię Laura pochodzi od łacińskiego słowa laur, jest to więc imię roślinne. Kobieta nosząca to imię jest świetną przywódczynią, ma dar organizatorski, porywa tłumy. Laura brzydzi się kłamstwem i ma alergię na wszelkie nieuczciwe zachowania. Imię bardzo popularne w kręgach arystokratycznych. 

Dziewczynka nosząca to imię uwielbia towarzystwo rówieśników i łatwo zawiera znajomości. Jest bardzo radosna, serdeczna i zawsze uśmiechnięta. W grach i zabawach nigdy nie oszukuje, już w przedszkolu cechuje ją wysoka moralność. Laurka jest samodzielna i odważna, śmiało kroczy przed siebie i poznaje świat, którego jest bardzo ciekawa.

W szkole wyróżnia się nie tylko dobrymi stopniami, ale przede wszystkim zaangażowaniem. Rówieśnicy doceniają jej pomysły i chętnie wysyłają ją wszędzie jako swoją reprezentantkę, zapewne będzie przewodniczącą klasy. Laura angażuje się w pomoc kolegom w nauce i jest pomysłodawczynią udziału w zbiórkach charytatywnych - wszędzie jej pełno, ale nie bywa męcząca. 

Laura w dorosłym życiu

Kobieta nosząca to imię potrafi być lojalną i wspierającą partnerką, jest też bardzo czułą i opiekuńczą matką, chętnie wspiera bliskich w ich wielkich i małych marzeniach. W związku potrzebuje partnera, który zrównoważy jej dominujący charakter. Laura świetnie sprawdzi się na stanowiskach kierowniczych. Najszczęśliwsza będzie, pracując w szpitalu, sądzie, szkole czy policji, ale dzięki cechom charakteru, które się jej przypisuje, może wykonywać także prace związane z finansami, ale odnajdzie się i w branżach kreatywnych.

Najpopularniejsze zdrobnienie to oczywiście Laurka, czasem spotyka się też formy: Lara, Lari, Larka, Laureńka czy Lauretka. Imieniny Laury przypadają 17 czerwca, ale  również: 18 sierpnia, 19 października, 22 stycznia.

Zobacz także:

Imiona dla dzieci, które przyciągają bogactwo. Wszystkie piękne

To imię dla wyjątkowej małej Polki. Kiedyś szalenie popularne, dziś niemal zapomniane

Najpierw uważane za "światowe", potem wyśmiewane. To imię dla dziewczynki nadawane jest coraz rzadziej