Mama i córka podbijają internet
fot. instagram.com/kikioella
Karol Zaborowski - 17 Marca 2021

Mama i córka podbijają internet. Ich wspólne zdjęcia zachwyciły tysiące internautów

Christy Orveland jest mamą 7-letniej Elli. 33-latka prowadzi wraz z córką wspólny profil na Instagramie, który cieszy się ogromną popularnością. Dzięki działalności w sieci Christy mogła zrezygnować ze standardowej pracy i jeszcze bardziej poświęcić się córeczce.

Christy wychowuje swoją córkę samotnie, a pierwszy post z jej udziałem opublikowała, kiedy dziewczynka miała zaledwie 3 lata. Choć ich początki internetowej sławy nie wyglądały obiecująco, to z czasem niesamowity duet zaczął skupiać wokół siebie coraz większą uwagę.

Teraz zdjęcia Christy i Elli trafiają do ponad 100 tysięcy obserwujących, którzy są zachwyceni niesamowitą więzią łączącą mamę i córkę. Co więcej, Ella jest niesamowicie podobna do swojej mamy, a na zdjęciach dodatkowo ubiera się w podobne ubrania. Dzięki temu stały się prawdziwymi gwiazdami.

Mama i córka na Instagramie

Publikowanie wizerunku dziecka w internecie wiąże się często ze sporymi kontrowersjami. Najczęściej dotyczy to celebrytów, którym zarzuca się, że obdzierają dziecko z prywatności. Również osoby, które czerpią korzyści majątkowe ze zdjęć lub filmów nagrywanych ze swoim dzieckiem, trafiają na celownik hejterów. W takiej sytuacji nie ciężko znaleźć komentarze, że dany twórca wzbogaca się kosztem dziecka.

W przypadku Christy i Elli 33-latka podkreśla, że jej córka bardzo lubi razem z nią pozować do wspólnych zdjęć, a dzięki temu, że może zarabiać na swoim profilu, poświęca córce więcej czasu niż kiedykolwiek.

Z ostatniej chwili: powrót nauki zdalnej w całej PolsceZ ostatniej chwili: powrót nauki zdalnej w całej PolsceCzytaj dalej

Nie jestem pewna, jak długo będzie jej się to podobało, ale teraz to uwielbia - stiwerdziła Christy.

Christy pracowała wcześniej jako kelnerka, jednak zawsze czuła, że chciałaby spędzać ze swoją córką o wiele więcej czasu. Niestety ze względu na fakt, że samodzielnie musiała zapracować na ich wspólne życie, nie dysponowała aż taką ilością czasu.

Wszystko się zmieniło, kiedy stały się prawdziwymi gwiazdami internetu. 33-letnia mama podkreśla, że to, co je spotkało, jest jak sen. Nie da się ukryć, że ich wspólne zdjęcia przykuwają spojrzenie. Szczególnie wygląd małej Elli jest wyjątkowy. Dziewczynka ma niesamowicie jasne włosy oraz błękitne oczy. Dodatkowo jej skóra jest bardzo wyraźnie opalona, co tworzy niesamowity kontrast. Jednak opalenizna dziewczynki raczej nie powinna nikogo dziwić, ponieważ mieszka na Florydzie.

Przeglądając profil Chirsty i Elli widać, że łączy je wyjątkowa więź. Dodatkowo w momentach, kiedy mają na sobie identyczne stroje ciężko nie odnieść wrażenia, że 7-latka jest po prostu mniejszą wersją swojej mamy. Ich podobieństwo do siebie jest niesamowite. Co więcej, łączy je też wspólna pasja, którą jest moda, a dzięki wspólnym sesjom mogą obie się w niej doskonale spełniać.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

źródło: edziecko.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News