portalparentingowy.pl
Mama i córka podbijają internet

fot. instagram.com/kikioella

Mama i córka podbijają internet. Ich wspólne zdjęcia zachwyciły tysiące internautów

17 Marca 2021

Autor tekstu:

Karol Zaborowski

Udostępnij:

Christy Orveland jest mamą 7-letniej Elli. 33-latka prowadzi wraz z córką wspólny profil na Instagramie, który cieszy się ogromną popularnością. Dzięki działalności w sieci Christy mogła zrezygnować ze standardowej pracy i jeszcze bar

Christy wychowuje swoją córkę samotnie, a pierwszy post z jej udziałem opublikowała, kiedy dziewczynka miała zaledwie 3 lata. Choć ich początki internetowej sławy nie wyglądały obiecująco, to z czasem niesamowity duet zaczął skupiać wokół siebie coraz większą uwagę.

Teraz zdjęcia Christy i Elli trafiają do ponad 100 tysięcy obserwujących, którzy są zachwyceni niesamowitą więzią łączącą mamę i córkę. Co więcej, Ella jest niesamowicie podobna do swojej mamy, a na zdjęciach dodatkowo ubiera się w podobne ubrania. Dzięki temu stały się prawdziwymi gwiazdami.

Mama i córka na Instagramie

Publikowanie wizerunku dziecka w internecie wiąże się często ze sporymi kontrowersjami. Najczęściej dotyczy to celebrytów, którym zarzuca się, że obdzierają dziecko z prywatności. Również osoby, które czerpią korzyści majątkowe ze zdjęć lub filmów nagrywanych ze swoim dzieckiem, trafiają na celownik hejterów. W takiej sytuacji nie ciężko znaleźć komentarze, że dany twórca wzbogaca się kosztem dziecka.

W przypadku Christy i Elli 33-latka podkreśla, że jej córka bardzo lubi razem z nią pozować do wspólnych zdjęć, a dzięki temu, że może zarabiać na swoim profilu, poświęca córce więcej czasu niż kiedykolwiek.

Nie jestem pewna, jak długo będzie jej się to podobało, ale teraz to uwielbia - stiwerdziła Christy.

Christy pracowała wcześniej jako kelnerka, jednak zawsze czuła, że chciałaby spędzać ze swoją córką o wiele więcej czasu. Niestety ze względu na fakt, że samodzielnie musiała zapracować na ich wspólne życie, nie dysponowała aż taką ilością czasu.

Wszystko się zmieniło, kiedy stały się prawdziwymi gwiazdami internetu. 33-letnia mama podkreśla, że to, co je spotkało, jest jak sen. Nie da się ukryć, że ich wspólne zdjęcia przykuwają spojrzenie. Szczególnie wygląd małej Elli jest wyjątkowy. Dziewczynka ma niesamowicie jasne włosy oraz błękitne oczy. Dodatkowo jej skóra jest bardzo wyraźnie opalona, co tworzy niesamowity kontrast. Jednak opalenizna dziewczynki raczej nie powinna nikogo dziwić, ponieważ mieszka na Florydzie.

Przeglądając profil Chirsty i Elli widać, że łączy je wyjątkowa więź. Dodatkowo w momentach, kiedy mają na sobie identyczne stroje ciężko nie odnieść wrażenia, że 7-latka jest po prostu mniejszą wersją swojej mamy. Ich podobieństwo do siebie jest niesamowite. Co więcej, łączy je też wspólna pasja, którą jest moda, a dzięki wspólnym sesjom mogą obie się w niej doskonale spełniać.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

źródło: edziecko.pl

Podobne artykuły

fot. unsplash.com/Hollie Santos (zdjęcie poglądowe)

Życie rodzinne

Emilia wychowuje z Arabem 1,5 rocznego Adasia. Opowiedziała, jak wygląda ich życie

Czytaj więcej >

Życie rodzinne

Mateusz Morawiecki o 500 plus. "Polska chce wzmocnić jeszcze bardziej rolę rodziny w życiu społecznym"

Czytaj więcej >
Dziecko

Życie rodzinne

Najciekawsze miejsca w Polsce, do których powinieneś zabrać swoje dziecko

Czytaj więcej >
Test na ustalenie ojcostwa

Życie rodzinne

Test na ustalenie ojcostwa

Czytaj więcej >
Dziecko, kary za krycie alimentarzy

Życie rodzinne

Nawet 45 tys. kary za pomoc w unikaniu płacenia alimentów. Na kogo może zostać nałożona?

Czytaj więcej >
Joanna Krupa zdradziła metody wychowawcze

Życie rodzinne

Joanna Krupa zdradziła swoje metody wychowawcze. Fanki nie wytrzymały

Czytaj więcej >