Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Zdrowie i pielęgnacja dziecka > Mama i ja – woda źródlana od pierwszych chwil, na całe życie
Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany 21.03.2024 13:20

Mama i ja – woda źródlana od pierwszych chwil, na całe życie

mama i niemowlę
Fot. Pexels/Yan Krukau

Kobiety w ciąży, karmiące i maluszki potrzebują wody specjalnie dostosowanej do ich potrzeb. O zaletach niskozmineralizowanej i niskosodowej wody źródlanej Mama i ja opowiada Katarzyna Gumoś, kierownik  działu marketingu marki Mama i ja.

Woda niezbędna do życia

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ważne jest regularne spożywanie odpowiedniej ilości wody każdego dnia. Dotyczy to zwłaszcza małych dzieci, kobiet ciężarnych  i karmiących, dla których najodpowiedniejszym wyborem jest woda źródlana o niskim stopniu mineralizacji i niewielkiej zawartości sodu, siarczanów, fluorków, azotanów i azotynów.

Mama i ja to woda pochodząca ze źródła znajdującego się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Jest wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń, a substancje uznawane za szkodliwe nie występują w niej nawet  najmniejszych ilościach. Parametry są uważnie i wnikliwie monitorowane na każdym etapie powstawania produktu – od źródła aż do wody w butelce. O jej bezpieczeństwie świadczy fakt, że regularnie poddawana jest analizom w wyspecjalizowanych laboratoriach oraz placówkach badawczych. 

pexels-andrea-piacquadio-755049.jpg
Fot. Pexels/Andrea Piquandio

Jaka woda do mleka modyfikowanego i kaszki?

Woda źródlana Mama i ja cieszy się zaufaniem rodziców już od 30 lat. Jej skład dedykowany jest potrzebom kobiet w ciąży i karmiących, a także maluszków. Zawiera jedynie 270 mg składników mineralnych na 1 litr i niewielką ilość sodu, dzięki czemu jest dostosowana do potrzeb wrażliwego układu pokarmowego niemowląt. To również bezpieczna baza do przygotowywania mleka modyfikowanego, kaszek, zupek czy przecierów. Warto jednak pamiętać o tym, aby do 12. miesiąca życia dziecka wodę podawać po przegotowaniu, mówi Katarzyna Gumoś.

Woda Mama i ja to nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda użytkowania – zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Produkt o pojemności 0,33 l jest lekki i ma ergonomiczny kształt dostosowany do rączek maluszków. Praktyczny ustnik ułatwia picie, a bajkowe postaci na etykiecie budują pozytywne skojarzenia. Butelkę o pojemności 0,5 l można wygodnie spakować do szkolnego plecaka, a ta o pojemności 1,5 l będzie odpowiednia dla przygotowywania posiłków, dodaje Katarzyna Gumoś.

Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 106/OP.

Woda źródlana Mama i ja

Mama i ja – to w pełni bezpieczna, niegazowana woda źródlana, wyróżniająca się niskim stopniem mineralizacji i niewielką zawartością sodu. Stanowi optymalne uzupełnienie codziennej diety kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. Znakomicie nadaje się również do przygotowywania posiłków dla niemowląt i dzieci w każdym wieku.
Strona www: https://wodadladziecka.pl/
Cena:
1,5 l – 2,39 zł
0,5 l – 1,79 zł
0,33 l – 2,19 zł

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma WOSANA S.A. jako producent wiodącej wody źródlanej dedykowanej dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym mamom - Mama i ja, szczególne znaczenie przypisuje inicjatywom propagującym ideę rodzicielstwa i wspierającym rozwój dzieci. Początki firmy WOSANA sięgają 1991 roku, jej siedziba mieści się w Andrychowie. 

Najwyższą jakość produktów zapewnia wdrożony przez firmę system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodny z międzynarodową normą IFS standard. Mama i ja, woda obecna na rynku od roku 1998, posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka  nr 106/OP. Woda Mama i ja posiada szeroką sieć dystrybucji. Produkt dostępny jest w sieciach handlowych: Dino, Makro, Kaufland, Netto, Selgros, Eurocash, Auchan, Żabka oraz w e-sklepach dodomku.pl i frisco.pl
 

Artykuł sponsorowany marki Mama i ja