Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Mania z "Na Wspólnej" ma już 18 lat! Serialowa mama złożyła jej życzenia
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 23.02.2024 11:02

Mania z "Na Wspólnej" ma już 18 lat! Serialowa mama złożyła jej życzenia

Mania z Na Wspólnej ma już 18 lat
Fot. Instagram Zuzia Kaszuba

Serialowe dzieci dorastają na oczach widzów. Wiele z nich od urodzenia ma dwie rodziny - prawdziwą i serialową. Więzi, które oglądamy na ekranie, wcale nierzadko są prawdziwe, bo serialowa mama staje się dla nich prawdziwą przyjaciółką.

Tak jest właśnie w przypadku Zuzi Kaszuby, która od urodzenia wciela się w postać Mani Zięby w “Na Wspólnej” i Anny Guzik - serialowej Żanety. W dniu 18. urodzin Zuzy Guzik złożyła jej życzenia.

Zuza Kaszuba od urodzenia gra w "Na Wspólnej"

Dziecięce gwiazdy często znikają z seriali, a ich miejsce zastępują inne dzieci, zwykle szuka się młodego człowieka o podobnej urodzie i podmienia dziecko między sezonami. Jednak Zuzia gra w “Na Wspólnej” nieprzerwanie od urodzenia, czyli już od 18 lat!

Postać Mani to owoc związku niepokornego syna Ziębów Grześka i jego żony Żanety. Leszek Lichota, który wcielał się w Grześka, pożegnał się z serialem, jego postać została objęta programem ochrony świadków i wyjechała z kraju. Żaneta z Manią zostały. Obecnie postać Anny Guzik jest w szczęśliwym związku z Wojtkiem, para poza nastoletnią Manią wychowuje także wspólnego syna Ludzika (Ludwika). Mania jest więc starszą siostrą.

Podobnie zresztą jak w życiu, bo Zuza ma młodszego brata - Bartłomieja, który… również gra w “Na Wspólnej”. 16-latek wciela się w postać Ignacego Brzozowskiego, czyli syna Michała (Robert Kudelski) i Kingi, czyli Ilony Wrońskiej, która odeszła z serialu. Prywatnie aktorka od lat związana jest z Leszkiem Lichotą, czyli serialowym Grześkiem Ziębą.  Praca i życie przeplatają się na każdym kroku.

Na planie nauczyła się jeździć na rowerze

Zuza bardzo docenia ekipę serialu, w jednym z postów przyznała, że wiele swoich umiejętności zdobyła właśnie tam. Na planie nauczyła się jeździć na dwukołowym rowerku pod okiem dźwiękowców, przed rokiem uczyła się wraz z serialowymi mamą i babcią robić kopytka. Dziewczyna zawsze z wielką sympatią pisze o współpracownikach. 

Buntująca się Mania w pewnym momencie zamieszkała z babcią.

Doskonałe relacje ma także z ojczymem, który traktuje ją jak własną córkę. W postać Wojtka wciela się Wojciech Błach.

Jednak osiemnastoletnia już Zuzia przyznaje, że bliskie relacje ma również z prawdziwą mamą, która na co dzień odpowiada za karierę zawodową jej i brata.

18. urodziny Mani z "Na Wspólnej"

Z okazji 18. urodzin Zuzi post w mediach społecznościowych opublikowała Anna Guzik, która prywatnie jest mamą trzech córek, a w serialu mamą Mani. 

Ta piękna, kruczowłosa dzidzia kończy dzisiaj 18 lat!!!
A zatem rachunek jest prosty- gramy razem od...18 lat i przeżyłyśmy sporo wspólnych chwil i przygód na planie zdjęciowym.
Zuziku sto lat dla Ciebie, spełnienia marzeń i realizacji Twoich dorosłych planów!

Napisała aktorka, w poście pokazała kilka archiwalnych zdjęć, na których doskonale widać, jak Zuzia rosła pod okiem serialowej rodziny.

Zuzanna Kaszuba realizuje się także jako modelka

Zuzia wyrosła na piękną kobietę, prywatnie uczy się w liceum, ale poza serialem pracuje też jako modelka. Na jej profilu w Instagramie możemy podziwiać efekty tej pracy. 

Trzeba przyznać, że Zuzia wyrosła na piękną młodą kobietę.

Zdjęcia rodzeństwa Kaszubów znajdziemy także na profilu ich mamy Doroty, która zawodowo zajmuje się fotografią rodzinną.

Z okazji wkroczenia w Dorosłość Zuzannie składamy najlepsze życzenia.

Zobacz także:

Najszczęśliwsi rodzice na świecie do piaskownicy nie wchodzą

Rozkapryszone i roszczeniowe? Najmłodsze dzieci wcale nie mają tak łatwo

Tak wychowasz dziecko odporne na krytykę. 5 zasad dla rodziców