Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Szkoła > Odkryj Kosmos Możliwości i realizuj swoje pasje!
Materiał  prasowy
Materiał prasowy 18.06.2024 10:58

Odkryj Kosmos Możliwości i realizuj swoje pasje!

Twister konkurs
Fot. materiały prasowe

1 czerwca 2024 roku rusza już druga edycja kampanii marki Twister – „Rozkręć się z Twisterem – Odkryj Kosmos Możliwości”. To wyjątkowa okazja dla młodych talentów, by rozwijać swoje pasje i zdobyć atrakcyjne nagrody. 

W tym roku uczestnicy mogą wygrać stypendia na rozwój swoich zainteresowań o wartości 1000 zł, 5000 zł lub 10000 zł. Dodatkowo do wygrania jest również miejsce na Twister Camp, gdzie znani influencerzy będą dzielić się swoją receptą na sukces!  Co należy zrobić, by mieć szansę na wygraną?

Kampania „Rozkręć się z Twisterem – Odkryj Kosmos Możliwości” nie tylko zachęca do rozwoju pasji przez młodzież, ale również podejmuje ważne społecznie tematy, zachęcając młodych do odpowiedzialnego i kreatywnego korzystania z mediów społecznościowych. Partnerami akcji jest sieć sklepów Żabka oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.

Rozkręć się z Twisterem – Odkryj Kosmos Możliwości!

Podobnie jak w ubiegłym roku, Twister organizuje konkurs na TikToku dla osób powyżej 16. roku życia. Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na zgarnięcie fantastycznych nagród, należy zakupić loda Twister Cosmixx w jednym ze sklepów Żabka, zachować paragon i opisać swoją dowolną pasję w 500 słowach na stronie konkursowej, dodając film lub zdjęcie, które ją obrazuje. 

Twister_Kosmos_mozliwosci.jpg

Twister Camp – Warsztaty z Influencerami

W tym roku, oprócz udziału w Twister Camp, można także wygrać stypendium, które pozwoli młodym na rozwój pasji. Do wygrania jest 1x 10 000 zł, 1x 5 000 zł oraz 5x 1 000 zł. Konkurs będzie promowany przez influencerów na TikToku, którzy wezmą również udział w Twister Camp.

Twister Camp odbędzie się 9 sierpnia 2024 roku w Warszawie. W obozie weźmie udział 35 osób, które mogą zabrać ze sobą osobę towarzyszącą - co daje podwójną radość z wygranej! Podczas warsztatów, popularni TikTokerzy, tacy jak Kinga Sawczuk, Kamil Szymczak, Hubert i Sebastian Kuc oraz Klaudia Leclercq podzielą się swoimi doświadczeniami i udzielą wskazówek, jak rozwijać pasje i tworzyć atrakcyjny content na social media. 

Camp odwiedzą również trzej specjalni goście: psycholożka - Hanna Sywula, wicemistrzyni w strzelectwie sportowym – Julia Piotrowska oraz dj’ka - Agata Joanidis. Podczas wykładów będą oni starali się zainspirować uczestników do dążenia do realizacji swoich marzeń i rozwijania pasji. 
 

Partnerstwo z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę

Kampania, zachęcając młodzież do rozkręcania się w sieci, podejmuje również temat zagrożeń związanych z obecnością w mediach społecznościowych. Według raportu Nastolatki 3.0 co piąty przedstawiciel młodego pokolenia doświadcza przemocy w internecie. Marka Twister wspierając misję Fundacji, przekazuje 10 groszy z każdego zakupionego loda Twister Cosmixx. Dodatkowo na rozkrecsieztwisterem.pl do dyspozycji opiekunów pozostają materiały edukacyjne, stworzone we współpracy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, dające wskazówki jak pomóc młodym w radzeniu sobie z hejtem.

Konkurs „Rozkręć się z Twisterem – Odkryj Kosmos Możliwości” trwa od 1 czerwca do 19 lipca 2024 roku. Wszystkie szczegóły oraz regulamin znajdują się na stronie www.rozkrecsieztwisterem.pl.

Powiązane
Był sobie kot
"Był sobie kot" już w kinach. Świetna zabawa dla całej rodziny
Karol Strasburger
Pokręcony quiz z pytaniami z "Familiady". Zgadniesz, jak odpowiedzieli ankietowani?
"Nie mam paska, jestem nikim". Tak świadectwa na koniec roku szkolnego niszczą nasze dzieci
załamany chłopiec
załamany chłopiec
"Jestem nikim", "nienawidzę szkoły" – mówi zaledwie 10-letni Maciek. Znana psycholożka podzieliła się w mediach społecznościowych swoją refleksją dotyczącą biało-czerwonych pasków na świadectwie. Swój wpis rozpoczęła od tego dramatycznego cytatu z rozmowy, którą przeprowadziła z załamanym uczniem w swoim gabinecie.Dr Kamila Olga Stępień-Rejszel dołożyła kolejną cegiełkę do dyskusji, jaka rozpala rodziców i nauczycieli przy okazji zbliżającego się końca roku szkolnego. Skrytykowała presję, jaką wywiera się na uczniów, ale przede wszystkim przekonywała rodziców, żeby zmienili sposób myślenia o własnych dzieciach. Przecież nawet uczeń bez czerwonego paska jest w czymś dobry i zasługuje na pochwałę ze strony tych, na których zdaniu najbardziej mu zależy.
Czytaj dalej
Przedszkolanki faszerowały dzieci lekami usypiającymi. Szokujące praktyki w żłobku
dziecko śpi na podłodze
dziecko śpi na podłodze
Właścicielka i troje pracowników żłobka zostało zatrzymanych pod zarzutem narażenia zdrowia i dobra dzieci. Opiekunowie podawali dzieciom melatoninę bez wiedzy ich rodziców. Okazuje się, że nie jest to odosobniony przypadek.Melatoninę dzieciom podawano w żłobku w stanie New Hempshire w Ameryce. Na początku czerwca odbył się proces oskarżonych pracowników i właścicielki. W USA mnożą się przypadki dzieci, które wymagają hospitalizacji w związku z zażywaniem melatoniny. Hormon wspomagający sen jest coraz częściej kupowany także w Polsce.
Czytaj dalej