Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Ciąża i poród > Podczas porodu napisała do przełożonej. Internauci rozbawieni
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 04.12.2021 01:00

Podczas porodu napisała do przełożonej. Internauci rozbawieni

ciężarna
fot. TikTok, mpmoney27

Pewna Amerykanka będąca w trakcie porodu zamierzała wysłać wiadomość do swojej przełożonej. Nie wiedziała jednak co napisać. Nagranie z tym jak czyta tekst wiadomości, zostało udostępnione na Tik Toku. Zirytowani internauci stwierdzili, że to typowy problem rodzących pracownic w ich kraju.

W Internecie został opublikowany filmik, na którym Amerykanka Marissa Peirce czyta wiadomość, jaką napisała do swojej przełożonej. Kobieta, która na TikToku funkcjonuje jako mpmoney27 chciała ją poinformować o tym, że zaczęła rodzić i w związku z tym nie będzie obecna w pracy.

Rodząca informuje przełożoną, że nie będzie jej w pracy

Na nagraniu widać będąca na porodówce kobietę, która czyta swojemu partnerowi tekst wiadomości, jaką napisała do przełożonej. Nie jest jednak pewna czy odpowiednio ją sformułowała.

- Jestem w trakcie porodu. Właśnie zostałem przyjęta do szpitala. Czy byłoby w porządku, gdyby moja mama lub brat odebrali jutro moją wypłatę? - czyta kobieta na nagraniu treść wiadomości.

Internauci odpowiedzieli

Nagranie cieszyło się sporym zainteresowaniem internautów, którzy w komentarzach wymyślali odpowiedzi, jakie mogłyby paść ze strony przełożonej kobiety z nagrania. Przyznali także, że to typowa rozterka pracujących Amerykanek. Rozbawieni lub oburzeni internauci pisali:

- Rozumiem, ale następnym razem nie informuj o tym na ostatnią chwilę

- Rozumiem, że dziecko musi tam być, a Ty? - Przynieś jutro zwolnienie od lekarza - Może następnym razem poczekasz z rodzeniem dziecka do końca zmiany? Tak byłoby lepiej dla wszystkich

Internauci wymyślali możliwe odpowiedzi przełożonej

- Ok, ale pamiętaj o dostarczeniu zaświadczenia lekarskiego - Dzięki za informację. Czy mogłabyś przyjść później w ciągu dnia? Brakuje nam pracowników - Załatwiłaś sobie zastępstwo? - Przykro mi, ale poinformowałaś nas o tym za późno. To zostanie odnotowane.

@mpmoney27

labor is stressful, calling out is even more stressful ##pregnancy ##birth

♬ original sound - marissa

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: edziecko.pl

Tagi: poród