Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Superniania skomentowała zachowanie księżnej Kate wobec syna. "Jestem pod wrażeniem"
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 08.06.2022 16:41

Superniania skomentowała zachowanie księżnej Kate wobec syna. "Jestem pod wrażeniem"

Księżna Kate z synem EA
fot. Rex Features/East News

Jo Frost, znana jako brytyjska Superniania, postanowiła skomentować zachowanie księżnej Kate wobec synka Louisa. Specjalistka pochwaliła księżną za odpowiednie podejścia i przyznała, że jest pod wrażeniem.

4-letni książę Louis skradł serca Brytyjczyków podczas Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Malec wyjątkowo dawał się we znaki całej rodzinie królewskiej i nieprzerwanie stroił miny.

Książę Louis skradł serca Brytyjczyków?

Po uroczystościach Platynowego Jubileusz książę Louis stał się głównym tematem dla wielu Brytyjczyków. Malca rozpierała energia, cały czas stroił miny i dawał się we znaki wszystkim dookoła. Zdjęcia z jego udziałem stały się hitem internetu i zaczęły być szeroko udostępniane.

Rodzina królewska próbowała uspokoić Louisa, jednak on nie przejmował się uwagami. W sieci pojawiły się komentarze, że malec był po prostu „niemożliwy”. W trakcie uroczystości księżna Kate wykazała się dużą cierpliwością przy dziecku.

Superniania skomentowała podejście księżnej Kate

Jo Frost, będąca brytyjskim odpowiednikiem Superniani, stwierdziła, że książę Louis zachowywał się bardzo dobrze podczas Jubileuszu. Podkreśliła, że dziecku ciężko jest wysiedzieć na tego typu uroczystości.

- Niezależnie od tego, na co zwróciła uwagę prasa, uważam, że mały książę Louis zachowywał się nadzwyczaj dobrze podczas całego weekendu. Większość dzieci nie potrafi usiedzieć na krześle dłużej niż 15 minut. Z pewnością musiało to być dla niego bardzo przytłaczające — powiedziała.

Specjalistka pochwaliła także księżną Kate i księcia Williama za podejście do dzieci. Jej zdaniem potrafią utrzymać równowagę pomiędzy zachowaniem granic a zaspokojeniem potrzeb dzieci.

- Wszyscy byliśmy zachwyceni charakterem tego małego chłopca, jego poczuciem humoru, silną wolą i moim zdaniem, bardzo wrażliwą duszą. Jestem pod wrażeniem, jak książę i księżna Cambridge są wzorami rodzicielstwa, otwarcie mówią o swoich problemach jako rodzice. Kate nigdy nie stroniła od publicznego dawania swoim dzieciom ostrych reprymend i to jest znak pewnego siebie rodzica, który potrafi utrzymać granice, a jednocześnie empatycznie zaspokaja potrzeby dzieci i rozumie okoliczności — stwierdziła Jo Frost.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: popularne.pl