Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Syn Anny Przybylskiej skończył 18 lat. Urodę odziedziczył po mamie
Beata Łajca
Beata Łajca 01.03.2024 12:12

Syn Anny Przybylskiej skończył 18 lat. Urodę odziedziczył po mamie

Szymon Bieniuk z Anną Przybylską
fot. East News/Przemysław Jach

Gdy Anna Przybylska zmarła, jej starszy syn miał zaledwie 8 lat. Dzisiaj Szymon jest już pełnoletni, kończy naukę w liceum, a jego podobieństwo do mamy jest uderzające.

Szymon Bieniuk jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się informacjami ze swojego życia. W jednym z wywiadów przyznał, że bardzo tęsknił za swoją mamą, ale teraz jest mu łatwiej. Od śmierci aktorki zmienił się nie do poznania. Teraz to bardzo przystojny młody mężczyzna.

Szymon Bieniuk ma już 18 lat

Syn Anny Przybylskiej skończył niedawno 18 lat, jest uczniem liceum i interesuje się prawem. Niedawno pochwalił się swoim sukcesem na Międzynarodowych Zawodach Prawniczych w Rumunii. Szymon publikuje zdjęcia na Instagramie, gdzie zbudował już dość dużą społeczność.

Przez ostatnie lata Szymon zmienił się nie do poznania. Nie jest już małym chłopcem, którego mogliśmy oglądać u boku sławnych rodziców. Wyrósł na przystojnego mężczyznę. Jarosław Bieniuk przyznaje, że nawet dla niego podobieństwo Szymona do zmarłej mamy, jest wręcz uderzające:

Kiedy patrzę na Szymona to tak, jakbym widział Anię. Jest do niej niesamowicie podobny, takie same gesty, miny, rysy twarzy.

"Tak bardzo za nią tęskniłem"

Dzieci zmarłej aktorki są obiektem zainteresowania mediów od dłuższego czasu. Jej córka, Oliwia, postanowiła pójść w ślady matki i zostać aktorkę. Obecnie studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej. W dniu urodzin swojego brata podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z dzieciństwa.

Zdecydowanie to Oliwia przeciera braciom szlaki w show biznesie. Jednak i Szymonem interesują się media. W wywiadzie dla magazynu "Viva", którego rodzina udzieliła z okazji premiery filmu “Ania” opowiadającym historię ich mamy, mówił o tym, jak przeżył jej stratę.

Staram się myśleć o jej uśmiechu, bo ja też robię się wtedy weselszy. Teraz zresztą jest mi łatwiej niż kiedyś. Tak bardzo za nią tęskniłem.

A jak myślę o mamie, to zastanawiam się, co by powiedziała na to czy na tamto [...]. Pogodziłem się z tym, że jej nie ma. Staram się nad sobą nie użalać 

Anna Przybylska osierociła trójkę dzieci

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 w Gdyni w wieku 35 lat. Jej najstarsza córka, Oliwia, miała wtedy 12 lat, Szymon 8, a najmłodszy Jan zaledwie 3,5 roku.

Przybylską uwielbiały miliony Polaków. Serca fanów podbiła rolą Marylki w "Złotopolskich", w którą wcielała się od 1998 roku. Grała w filmach: "Sezon na Leszcza", "Superprodukcja", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Dzień Świra" i wielu innych. Na ekranach telewizorów mogliśmy ją oglądać także w roli dr Kariny w serialu komediowym "Daleko od Noszy".

O sobie w wywiadzie dla "Vivy" mówiła tak:

Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki

Zobacz także:

Dzięki rodzicom już jest milionerem. Syn Alicji Bachledy-Curuś rośnie w oczach

Ulubieniec młodego pokolenia został ojcem. Nadał dziecku nie jedno, a trzy imiona

Marta i Paweł z "Rolnika" mają córeczkę! Nadali jej wyjątkowe imię