Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Syn Edyty Górniak niedługo kończy 18 lat. Gwiazda przekazała niespodziewane informacje
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 11.03.2022 01:00

Syn Edyty Górniak niedługo kończy 18 lat. Gwiazda przekazała niespodziewane informacje

Edyta Górniak i Allan Krupa
fot. MATEUSZ JAGIELSKI/East News, instagram.com/edytagorniak/

Syn Edyty Górniak skończy niedługo 18 lat. Gwiazda wciąż jednak nie może się przyzwyczaić, że Allan jest już prawie dorosły i z sentymentem opowiada o jego dzieciństwie. "Tęsknię do czasów, jak był mały" - wyznała Faktowi.

27 marca 2004 roku na świat przyszedł syn Edyty Górniak. Szybko stał się jej oczkiem w głowie i tak pozostało do dziś, chociaż Allan jest już prawie dorosły. Gwiazda w rozmowie z faktem opowiedziała, jak bardzo się zmienił.

Syn Edyty Górniak niebawem skończy 18 lat

Syn Edyty Górniak niebawem skończy osiemnaście lat. Gwiazda już przygotowuje się na ten wyjątkowy dzień. Nie ukrywa jednak, że ubolewa nad upływającym czasem i nad tym, że po jej małym chłopcu w lokach nie ma już śladu. Artystka w rozmowie z Faktem wspominała czasy, kiedy był jeszcze "małym aniołem". – Tęsknię do czasów, jak był mały i miał loki, których nie mogłam nigdy rozczesać i tylko mogłam to zrobić w wannie, jak go kąpałam. Chcę znowu zobaczyć tego cudnego, małego anioła, ale go po prostu już nie ma - wyznała Edyta Górniak.

Syn Edyty Górniak bardzo się zmienił

Przyznała także, że na przestrzeni lat Allan bardzo się zmienił. - Jeśli chodzi o Allana, to nie ma już tego człowieka, którym był. Jest tylko jakiś fragment. On zawsze był taki dynamiczny. Mówił: „Mamo, gdzie dziś jedziemy? Może na wspinaczkę, a może na lody albo do kina albo gdzieś indziej?!". Energia go roznosiła. A teraz stał się introwertyczny – zdradza Faktowi wzruszona mama.

Gwiazda powiedziała także, że kiedy jej syn był jeszcze w szkole wojskowe, przewidział wojnę. Przyznała także, że gdyby była taka potrzeba, nic nie powstrzymałoby go przed walką. Górniak stwierdziła, że jej syn jest patriotą i na pewno walczyłby o ojczyznę.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: fakt.pl