Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Karmiąca Mama

Karmiąca Mama

jak dobrze wyglądać w rozmiarze plus size
02.09.2023 11:51 Gdzie (i jak) się ubrać w większym rozmiarze?

Kilka dodatkowych kilogramów, wystający brzuszek, większy biust, to dość częste zmiany w wyglądzie, które pojawiają się u kobiet na przykład po ciąży. Często też na tym etapie życia ubranie, które mamy do tej pory w szafie, przestaje pasować.Sprawdzamy, jak sobie można poradzić z garderobą, gdy sylwetka się zmieniła i nie wraca do tej sprzed ciąży. Co zakładać, żeby czuć się wygodnie? Jakie fasony wybierać, żeby podkreślały twoje atuty? Wcale nie musisz przechodzić na restrykcyjne diety. To, jaki nosisz rozmiar, jest tylko i wyłącznie twoją sprawą.

Poduszka do karmienia
01.09.2023 11:39 Przez tę poduszkę zmarło już 154 dzieci. Znajduje się w domu każdej mamy

Z tym przedmiotem karmienie malutkiego dziecka staje się wygodniejsze, a kobiecie łatwiej wytrzymać dłuższy czas w jednej pozycji. Ta poduszka znajduje się na listach wyprawkowych dla noworodka. Może jednak być śmiertelnie groźna dla maluszka. Amerykańska komisja wzięła pod lupę popularne rogale dla matek karmiących. Okazuje się, że niewłaściwie używane, mogą być dla dzieci zagrożeniem.

Karmienie piersią
07.02.2022 01:00 Kobieta pokazała niezwykły skutek uboczny karmienia piersią. Nagranie zobaczyły miliony

Dla większości kobiet karmienie piersią to magiczny i wyjątkowy okres, podczas którego tworzy się nierozerwalna więź pomiędzy mamą a dzieckiem. Niestety w przypadku tej kobiety było trochę inaczej. O skutkach ubocznych, jakie wystąpiły podczas karmienia piersią, opowiedziała w sieci.Nagranie młodej mamy zobaczyły miliony internautów. Dość szybko okazało się, że jej przypadek nie jest wcale taki nietypowy. "Dlaczego nikt nigdy o tym nie mówi?" - pytały kobiety w komentarzach.

Truskawkowe mleko
30.11.2021 01:00 Karmiąca mama przełamuje tabu dot. karmienia

Jo Johnson Overby to świeżo upieczona mama, która po 6 tygodniach karmienia dostrzegła, że jej mleko zmieniło kolor. Wystraszyła się, że coś jest nie tak. Szybko dowiedziała się, co oznacza "truskawkowe mleko" i postanowiła podzielić się tą wiedzą z innymi mamami.Jo Johnson Overby jest TikTokerką, która niedawno została mamą. Jej nagranie na temat "truskawkowego mleka" zdobyło ponad 12 milionów wyświetleń. Opowiedziała w nim, co oznacza różowy kolor kobiecego mleka.