Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy

Zdjęcia

Google Street View
02.04.2024 12:54 Sprzątnij pranie z balkonu! Wiemy, gdzie i kiedy Google Street View będzie robić zdjęcia

Google znowu fotografuje Polskę. Samochody wyposażone w specjalne kamery już ruszyły i będą zwiedzać nasz kraj aż do listopada. Wiemy, w jakich miejscowościach się pojawią. Mieszkańcy powinni mieć się na baczności.Google Street View to wspaniałe narzędzie. Pozwala odwiedzić prawie każde miejsce na świecie i rozejrzeć się dookoła tak, jakbyśmy rzeczywiście tam byli. Teraz przyszła pora, aby zaktualizować zdjęcia Polski. Zabawnych wpadek na Street View nie brakuje, dlatego lepiej sprawdź, czy samochody Google nie przejadą także pod twoim domem.

pole słoneczników
19.08.2023 12:50 Właściciel pola ze słonecznikami grzmi. "Na wszystko patrzą dzieci"

Niewiarygodne, jakie pomysły przychodzą ludziom do głowy. Właściciel pola ze słonecznikami wściekł się na osoby odwiedzające jego farmę. Trudno uwierzyć, co wyprawiają, robiąc sobie zdjęcie w słonecznikach. Były już jesieniary, rzepiary i festiwalowiczki. Teraz przyszła pora na miłośników zdjęć w słonecznikach. Aż skóra cierpnie, czytając, co oni tam wyprawiają. 

Kristina Pimenova
17.10.2021 02:00 Nazwano ją najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Kristina Pimenova ma już 15 lat

Kristina Pimenova podjęła pracę modelki w wieku 3 lat. Jej kariera rozwijała się niezwykle szybko i już jako mała dziewczynka współpracowała z największymi markami. W wieku 4 lat okrzyknięto ją najpiękniejszą dziewczynką świata. Kristina dziś ma 15 lat. Nadal pracuje jako modelka i wyróżnia się swoim wyglądem. Chociaż nie osiągnęła jeszcze pełnoletności, to już pracowała dla taki marek jak Prada, Valentino czy Dolce & Gabbana. Zastanawiacie się, jak wygląda dzisiaj?

para m
06.10.2021 02:00 On jest z Azji, ona z Afryki. Widok ich córki wywołuje zachwyt

3-letnia Bailey jest wyjątkowo piękną dziewczynką. Na profilu na Instagramie została nawet okrzyknięta "najpiękniejszą 3-latką", a internauci nie mogą wyjść z podziwu nad jej urodą. Dziewczynka ten niezwykły wygląd zawdzięcza pochodzeniu rodziców. Jej mama ma korzenie afrykańskie, a tata jest Azjatą, pochodzącym z Wietnamu. W ostatnim czasie na Instagramie modne stało się zakładanie profili przez rodziców, którzy udostępniają na nich zdjęcia swoich dzieci. Wiadomo, że takie działania mogą być nieetyczne i niebezpieczne, rodzice jednak zdają sobie także sprawę z możliwych korzyści. Dzięki takim profilom mogą zostać na przykład zauważeni przez przedstawicieli znanych marek, którzy mogą zaoferować im współpracę.