portalparentingowy.pl
TVP zatrudniło 13-latka

screen youtube.com/The Voice Kids Poland

13-letni chłopiec został prezenterem w "The Voice Kids". Chłopiec skradł serca widzów

21 Lutego 2021

Autor tekstu:

Karol Zaborowski

Udostępnij:

13-letni chłopiec otrzymał pracę w TVP. Nastolatek będzie nowym prowadzącym programu "The Voice Kids". Dwa lata temu sam wystąpił w programie, a jego występ zachwycił widzów. W wywiadzie wyznał, co najbardziej go stresuje.

Oliwier Szot swoją przygodę z TVP rozpoczął, mając zaledwie 11 lat. Chłopiec wziął udział w drugiej edycji programu „The Voice Kids”, podczas której udało mu się dojść aż do finału. Nastolatek zachwycił widzów swoim wykonaniem piosenki pochodzącej z bajki „Kraina lodu” pod tytułem „Ulepimy dziś bałwana”. Teraz 13-letni Oliwier wystąpi przed kamerami w roli prowadzącego.

Mimo swojego młodego wieku Oliwier Szot nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Nastolatek był najmłodszym uczestnikiem drugiej edycji „The Voice Kids”, a teraz powróci do programu, ale w roli prowadzącego. Podczas swojej wizyty w „Pytaniu na śniadanie” 13-latek potwierdził, że już niedługo zobaczymy go ponownie na antenie TVP.

13-latek poprowadzi program w TVP

Oliwier Szot podczas swojej wcześniejszej przygody z programem „The Voice Kids” zachwycił nie tylko wspaniałym talentem, ale też niewiarygodną energią, która bez wątpienia pomoże mu w nowej roli.

Podczas wywiadu 13-latek zdradził, że jako nowy prowadzący, chce pomóc uczestnikom w walce ze stresem, ponieważ sam doskonale wie, jak bardzo potrafi przeszkadzać podczas nagrań.

Chce przed bitwami i finałem odstresowywać uczestników programu, by nie mieli tremy. Moim przepisem na to jest np. chodzenie w kółko przez 10 minut - zdradził Oliwier.

Choć Oliwier ma już za sobą pierwsze występy przed kamerą telewizyjnej stacji, to wciąż stresuje go jego nowa rola, do której nie zdążył się jeszcze przyzwyczaić. Jak sam przyznał, niezwykle stresował się tym, że pomyli swój tekst, przez co produkcja będzie musiała powtarzać wielokrotnie jego ujęcie.

Najbardziej stresowała mnie myśl o tym, że pomylę się w tekście i produkcja będzie musiała powtarzać moją scenę wiele razy - dodał.

Nie da się ukryć, że kamera potrafi wywołać stres nawet i u dorosłej osoby, a co dopiero u 13-latka. Mimo to jesteśmy przekonani, że Oliwier świetnie poradzi sobie w swojej nowej roli, jako prowadzący programu i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy tego niezwykle utalentowanego nastolatka.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

  • Ministerstwo Edukacji przekazało ważną wiadomość. Chodzi o wakacje 2021

  • Kontrowersyjne zmiany już od 1 marca. Dotyczą pomocy lekarskiej dla dzieci i nie tylko, rodzice są oburzeni

  • Jak chronić dzieci przed smogiem? Kilka ważnych rad od doktora

Źródło: Plejada

Podobne artykuły

Prezenty na chrzest

Dziecko

Jakie prezenty na chrzest?

Czytaj więcej >
Basen dla dziecka

Dziecko

Basen ogrodowy dla dzieci - jaki wybrać?

Czytaj więcej >
Pierwszy spacer

Dziecko

Kiedy na pierwszy spacer z noworodkiem?

Czytaj więcej >
psychiatria dziecięca

Dziecko

Z jakimi problemami mierzą się dziś dzieci? Rozmowa z Sarą Romską, autorką książki "Dzieci Psychiatryka"

Czytaj więcej >
pytanie na śniadanie

Dziecko

"Pytanie na śniadanie": wpadka programu w temacie o dzieciach

Czytaj więcej >
Huśtawka zarwała się pod 10-latką

Dziecko

Niebezpieczny wypadek w Nysie. Huśtawka zerwała się pod 10-latką

Czytaj więcej >