Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Wspaniałe widoki u Kajry i Sławomira. Fani pieją z zachwytu
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 19.02.2024 08:44

Wspaniałe widoki u Kajry i Sławomira. Fani pieją z zachwytu

Nowy teledysk Sławomira
Fot. YouTube Sławomir

Sławomir i Kajra to dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo. Para, która prywatnie tworzy szczęśliwą rodzinę, odcina to życie od występów scenicznych. Nie opowiadają o miłości, nie wpuszczają kamer do domu i chronią Kordiana - swojego syna.

Nowy teledysk pary do piosenki “Nowy świat” jest więc nie lada gratką! Małżonkowie nagrali go na rodzinnych wakacjach. Na pięknych kadrach widać też ich synka.

Nowa piosenka Sławomira

Premiera klipu do piosenki “Nowy świat” odbyła się 13 lutego 2024 roku bez wcześniejszej zapowiedzi. Artyści zrobili swoim fanom piękną niespodziankę. A jest na co patrzeć, bo Sławomir i Kajra zabrali widzów i słuchaczy na egzotyczne wakacje na Dominikanę. Teledysk kręcono na piękne plaży, której widok zapiera dech w piersiach. 

Widzimy Sławomira grającego na gitarze, Kajrę, która zachwyca figurą w pięknym stroju kąpielowym z koronkowymi rękawami, ale to nie koniec!

Kopia – Marta L - 2024-02-19T081526.849.jpg
Fot. YouTube Sławomir na Dominikanę

Kajra i Sławomir pokazali syna

Para dba o to, aby ich 8-letni syn mógł dorastać poza ciekawskimi oczami fanów. Ale tym razem zrobili wyjątek. Na nagraniu widzimy Kordiana, który bawi się na plaży, jak każde dziecko. 

Fani rozpływają się nad momentami, gdy chłopiec przytula się do mamy i bawi z tatą. Niektórzy z nich pisali nawet, że właśnie do Sławomira jest podobny, choć… ciężko dostrzec jego twarz. teledysk obejrzano już 173 tys. razy.

Kopia – Marta L - 2024-02-19T081754.832.jpg
Fot. YouTube Sławomir

Powinniśmy jużmieć ośmioro dzieci

Powściągliwość Sławomira i Kajry w opowiadaniu o życiu prywatnym prowadzi do powstawania wielu plotek. Jak żartują artyści, gdyby wszystko, co o nich piszą, było prawdą, powinni mieć już ośmioro dzieci. O ile nie przeszkodziłby im w tym rozwód, bo takie plotki też pojawiają się co chwilę.

Raz w roku Kajra jest w ciąży i dwa razy w roku się rozwodzimy. Jak się pomnoży przez wszystkie lata naszej kariery, to wyjdzie wynik i z ośmioro dzieci.

Mówił w rozmowie z “Super Expresem” gwiazdor disco polo. A co do teledysku - warto go zobaczyć 

Zobacz także:

"Czasem chcemy się pozabijać". Kajra i Sławomir zgrane, choć nie całkiem spokojne małżeństwo

Smutne chwile w rodzinie pięcioraczków z Horyńca. Wszyscy zalali się łzami

W trudnych chwilach może liczyć na Zenka. Przed Danutą kolejna operacja