Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Szkoła > Atak nożownika w szkole na Mazowszu. Trzy osoby ranne
Marta  Lewandowska
Marta Lewandowska 29.11.2023 13:43

Atak nożownika w szkole na Mazowszu. Trzy osoby ranne

kadzidło nożownik
Fot. Wikipedia Commons

W jednej ze szkół w Kadzidle koło Ostrołęki doszło do ataku nożownika. Co najmniej dwie osoby są ranne.

Około południa w Kadzidle (pow. ostrołęcki) doszło do ataku nożownika na terenie szkoły. Są ranni.

Kadzidło: Co najmniej dwie osoby ranne

Jak podaje TVP Info, około południa w szkole w Kadzidle (pow. ostrołęcki) doszło do ataku nożownika. Według informacji lokalnych mediów ranne zostały co najmniej dwie osoby.

Przewieziono je do pobliskiego szpitala. Wiadomo, że napastnik to uczeń tej szkoły.

karetka Kadzidło nożownik

Fot. Wikipedia Commons

Zaatakował uczniów

Jak podaje serwis moja-ostroleka.pl nożownik miał zaatakować uczniów Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle w czasie zajęć lekcyjnych. Sprawca to jeden z uczniów.

Jak informuje kom. Tomasz Żerański ucierpiały trzy osoby, wszyscy są uczniami szkoły. Jedną z ofiar przewieziono do szpitala śmigłowcem LPR, drugiego rannego do szpitala zabrała karetka, trzecia ofiara nie wymagała hospitalizacji. Sprawca jest w rękach policji.

Wszedł na lekcje

Jak donosi serwis e-ostroleka.pl napastnik miał wejść na lekcję do klasy i tam zaatakować uczniów. Sprawca został zatrzymany.

“Doszło do ataku nożownika w jednej ze szkół w Kadzidle” - potwierdził w rozmowie z Interią oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Ostrołęce kom. Tomasz Żerański. Policja nie udziela więcej informacji, na miejscu pracują służby.
 

10 gier planszowych na świąteczne wieczory w rodzinnym gronie
gry planszowe na prezent Rebel
Nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla wielu z nas okazją do spotkań z najbliższymi. Przy wspólnym stole zasiądą przedstawiciele różnych pokoleń, by wspólnie celebrować ten wyjątkowy czas. To świetna okazja, by lepiej się poznać i zintegrować, a w rezultacie jeszcze bardziej do siebie zbliżyć.Jeśli potrzebujesz rozrywki odpowiedniej dla osób w różnym wieku, która świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych rozgrywek (od święta, ale nie tylko!), wybierz nowoczesne gry planszowe. Pozwolą one na spędzenie wartościowego czasu z najbliższymi, świetnie sprawdzą się też jako elegancki prezent. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy 10 najpopularniejszych tytułów – zarówno wśród nowości, jak i współczesnych klasyków. Poniżej znajdziesz listę wraz z krótkimi opisami. 
Czytaj dalej
Chcesz wychować człowieka sukcesu? Pielęgnuj w dziecku te nawyki
Jak wychować człowieka sukcesu?
Pracowitość? Odwaga? Zawziętość? Jakie cechy powinien mieć człowiek sukcesu? Psychologowie od lat się nad tym głowią. I co wymyślili? Otóż sukces jest udziałem tych, którzy wyćwiczyli w sobie konkretne nawyki. Nawyk to coś, czego można się nauczyć, z pomocą treningu. Jeśli powtarzamy to systematycznie, "wchodzi nam w krew” i z czasem działamy już w dany sposób bez zastanowienia i odruchowo. Warto wiedzieć, jakie życiowe nawyki ułatwiają człowiekowi osiągnięcie sukcesu. A także, by dziecko ćwiczyło je już od najmłodszych lat. To zaprocentuje. 
Czytaj dalej